Оплата праці вчителя при об'єднанні

Доброго дня шановні колеги.
Ситуація в наступному:
Я вчитель інформатики в загально-освітній школі І-ІІІ ступенів.
Вчителя інформатики має бути 2(2 вакансії) по суті я лише один і одна пуста вакансія. так от питання чи має мені оплачуватись об’єднання класів оскільки воно проводиться постійно.
І чи зобов’язаний я писати журнал за вакансію, тобто писати виходить 2 групи в журналі?.
фактично розклад для вакансії і для мене однаковий, тобто уроки співпадають.

За зведені групи оплата йде як за 1 год. Заміна в цьому випадку не оплачується

1 Вподобання

Тобто фактично я роблю подвійну роботу з журналом безкоштовно як я розумію?
І до всього виходить що порушується нормативні акти оскільки в кабінеті Інформатики має перебувати визначена кількість людей(згідно технічного паспорту кабінету в моєму випадку 15 учнів)
а якщо відбувається зведення то і відповідно є порушення…

То чому Ви не вимагаєте щоб години іншої ставки не віддали Вам, та не поставили ці уроки нормально в розклад замість зведення дітей в один клас?

навантаження в мене більше 32 годин на тиждень тобто фактично сунути вже нема куди
а от з приводу ведення журналу я про це говорив керівництву на що була відповідь “так треба по правилах” хоча в минулому році все було саме так по нормальному коли зведень не було і поділу на групи фактично теж не було. більше всього просто бентежить питання не оплати праці за оце все а за виконання “зайвої” роботи замість підготовки матеріалу зновуж таки до тих самих уроків

Схоже, що хтось просто отримує кошти за “заміни”, а Ви їх записуєте в журнал.