Переведення на спеціальність, якій надається особлива підтримка

Добрий день! Я студентка 1 курсу (бюджет), після нього планую перевестися на іншу спеціальність. Їй надається особлива підтримка. Що означає застосовуються окремі умови при переведенні на вакантні місця державного бюджету? Чи зможу я перевестися зі збереженням бюджетного місця, або краще перевступати? Я читала, що переводять лише на контракт та у межах спеціальності. Чи можливо перевестися із 121 Інженерія програмного забезпечення на 192 Будівництво та цивільна інженерія зі здачею академрізниці?

Те про що Ви пишете стосується саме переведення на вакантні місця під час вступної кампанії. Аби перевестись після І курсу на бюджет, там мають бути вакантні бюджетні місця. Зазвичай в інженерних спеціальностях вони є, бо відраховуються і після І і після ІІ сесії. Та й пільговики мало на такі спеціальності вступають. про академ.різницю взнавайте у вишах. Не думаю, що вона велика після І курсу при переведенні з однієї на іншу інжинерну спеціальність. Якщо будете перепоступати, доведеться сплачувати відшкоджування за попереднє навчання