Вчитель, який викладає два предмети

Доброго дня! У квітні 2019 року мені присвоєно кваліфікаційну категорію"спеціаліст вищої категорії" (атестувалася по предмету математика). У 2019 році у вересні, мені ще додали 4 год інформатики (курси інформатики та математики пройшла у січні 2020 року)
Підкажіть, будь ласка, чому мені години інформатики оплачують по найнижчій категорії- спеціаліст? Дякую.

1 Вподобання

А ви запитайте про це свого директора. Вам більше півтора року не доплачують по вищій категорії за інформатику.
П.3.25 Типового положення про атестацію.
Це якийсь мрак…

1 Вподобання

Це залежить від директора? Я правильно вас зрозуміла?

Так, від директора. Він вчасно не виконав свою роботу.

1 Вподобання

Скажіть, будь ласка, чи є можливість мені повернути втрачені кошти.
Щиро вам дякую за відповіді.

Зверніться до освітнього омбудсмена.

Мені 5 років так неправильно платили. Але я довела свою правоту і всі кошти за 5 років мені доплатили. Не мовчіть і добивайтеся свого! Успіхів!

1 Вподобання

Я вчитель початкових класів НУШ. Маю вищу категорію, працюю у 2 класі. У січні 2021 року пройшла курси підвищення кваліфікації. У цьому році мене довантажили 1год.“Дизайну і технологій
(За програмою О. Савченко)” у 3класі.Цю годину оплачують по найнижчій категорії, тому що я не викладаю у своєму класі і не пройшла спеціальних курсів. Чи правильно це?

На мій погляд, це абсолютно неправильно.

А хто викладає предмет “Дизайн і технології” у Вашому 2 класі? Хіба не Ви?

Я. Але, щоб довести бухгалтерії, мені потрібно назвати документ. Вони говорять, що є зміни у наказі МОН “Про курсову перепідготовку.”

1 Вподобання

Такого наказу не існує.

Одна справа, якби мова йшла про годину трудового навчання у 5 класі. Так, у цьому випадку потрібні були б курси з трудового навчання.

У січні 2021 року Ви ж проходили курси вчителів початкових класів?

Проходження курсів регламентується постановою КМУ:

Атестація і поширення її наслідків на все навантаження регламентується досі чинним положенням:

Бухгалтерію треба розігнати. Далеко і назовсім. Всі курси, пройдені для початкових класів, стосуються всіх уроків у початковій школі.
Порада: зверніться до освітнього омбудсмена. Дієво і напевне.

2 Вподобання

Як до нього звернутися?

Знайти відповідний розділ і написати електронне звернення

2 Вподобання

Доброго дня, напишіть, будь ласка, куди звернутися і з якою заявою.

Доброго дня.

  1. Підскажіть будь ласка, маю 0,5 ставки асистента вчителя, години хімії, по спеціальності - хімія. Якщо буду проходити атестацію на 2 категорію, збільшать тариф.розряд асистента на 12 (зараз 11, курси підвищ.кваліф. по інклюзії пройшла-30 год.)?
  2. При проходженні атестації, я можу паралельно атестуватись на асистента та предметника чи має бути різниця в часі аатестацій?
  1. Атестація Вас як вчителя і як асистента вчителя - це різні атестаційні листи, різні рішення атестаційної комісії.
  2. Можна (і варто) атестуватися одночасно за обома посадами.

Щиро дякую за відповідь.