Чи важливі оцінки в атестаті? ЗНО

Я закінчую 11 клас і буду здавати ЗНО з чотирьох предметів,кажуть,що математика буде навіть у формі ДПА.Але питання в тому,чи мають великий вплив оцінки в атестаті? Бо я навіть більше,чим упевнена,що вони будуть за низькими (неважливо з яких причин).Щодо ЗНО впевнена,що здам,але вчителі лякають,що зіпсують атестати нам двійками,то мені стало дивно,чи то й справді «поганий» атестат може зіпсувати усе? Мені здавалося,що окрім балів ЗНО ВУЗу більше нічого не цікаво,але як воно насправді,хто підкаже? Зарані дякую.

все залежить від вишу та спеціальності. В топових вишах на більшості спеціальностей середній бал атестату не враховують, а якщо і враховують, то з коефіцієнтом 0,05. А в інших з коефіцієнтом 0,1. Можете переглянути на єдбо коефіцієнти, які були в кожному виші на тих спеціальностях, які Вас цікавлять. Але загалом краще добре знати “свої” предмети та гарно здати ЗНО, ніж піддаватись шантажу вчителів. Практично жоден не може бути “якісним” відмінником з учсіх предметів. оли мій син вступав до вишу (2017 рік) він мав значно нижчий середній бал атестату ніж ті, хто були нижче в рейтингу, бо в нього були кращі результати ЗНО

Для вступу оцінки в атестаті практично не мають майже ніякого значення. Багато ВУЗів при розрахунку конкусного балу його взагалі не враховують, а враховують тільки бали ЗНО.

Деякі ВУЗи враховують атестат, але його частка в конкурсному балі не може складати більше 10% (коеф. 0,1).

Наприклад, Ви склали ЗНО з першого конкурсного предмету на 150 балів, з другого - на 160, а з третього – на 170, а в атестаті у Вас лише двійки. Тому середній бал атестату у Вас – 100 балів.

Коефіцієнт з першого предмету – 0,2; з другого – 0,3; з третього – 0,4; атестат – 0,1.

Ваш вступний бал буде: 150х0,2+160х0,3+170х0,4+100(атестат)х0,1 = 156

При тих самих балах ЗНО, але якщо Ви кругла відмінниця (середній бал атестату – 200):

Вступний бал: 150х0,2+160х0,3+170х0,4+200(атестат)х0,1 = 166.

Тобто, максимальна різниця між мінімальним і максимальним балом атестата складає тільки 10 балів. Тому, краще добре підготувати ті три предмети, які Вам необхідні для вступу в омріяний ВУЗ.

За цим посиланням: Конкурсні пропозиції | #ВСТУП-2021 Ви можете знайти інформацію про конкурсні предмети та їх коефіцієнти для всіх ВУЗів України в 2021 р.