Вчитель - методист

Добрий день. Підкажіть, будь ласка, які умови для підтвердження звання вчитель-методист під час проходження атестації.
Дякую.

Методичну писати і затверджувати в ОІППО не потрібно. Решту прочитайте в п.5.2. Типового положення про атестацію.

2 Симпатії

Дякую за відповідь. Добре, що уточнили саме за методичку. :slightly_smiling_face:

1 Симпатія

Це дійсно так, бо Типове положення вимагає методичку лише на присвоєння, але не на підтвердження.

2 Симпатії

Але Ви все рівно маєте довести, що займаєтесь наукою: науково-методичною/науково-дослідницькою діяльністю.

1 Симпатія

Тобто, “методичку” таки варто писати і затверджувати? Чи якісь інші варіанти? Дякую.

Ні, не варто. Ви не маєте на підтвердження нічого доводити. Науково-дослідницька чи науково-методична діяльність вимагається на присвоєння звання, а не на підтвердження. Прочитайте ще раз п.5.2.

1 Симпатія

Попередній дописувач висловив свою думку, але це не є вимога для підтвердження зазначеного звання.

2 Симпатії

Ще раз дякую за Ваші поради і допомогу.

1 Симпатія