Как повторно закончить 11 класс на территории Украины из зоны АТО?

У меня такая ситуация.В этом году я заканчиваю 11 класс в зоне АТО ,хочу приехать на Украину и закончить повторно 11 класс в украинской школе для того чтобы получить украинский аттестат.Подскажите пожалуйста можно ли это сделать и какие для этого нужны документы ,нужно ли дело ученика и подобные документы ,или же аттестат 11 класса днровского образования пойдет?

Можна. На індивідульну форму навчання (екстернат). В інтернеті знайти сайт департаменету (управління, відділу) освіти того регіону, де вам зручно. Там підкажуть у який заклад освіти можна подати документи. Екстерни, які проживають або проживали на неконтрольованій території або території населених пунктів на лінії зіткнення та в один рік проходять атестацію за рівні базової та профільної середньої освіти

Форма заяви є тут. https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0852-19#n10 Заяву про зарахування на екстернат може особисто подати неповнолітня особа, яка виїхала із неконтрольованої території або з населеного пункту на лінії зіткнення в супроводі родичів або будь-яких інших повнолітніх осіб, які не є її законними представниками.

Особи, які проживають на неконтрольованій території або території населених пунктів на лінії зіткнення, можуть подати скановану копію заяви будь-якими засобами зв’язку (факсом, електронною поштою тощо).

Особи, зазначені у підпунктах 2, 6 пункту 1 цього розділу, зазначають у заяві навчальні предмети, з яких необхідно пройти річне оцінювання та/або атестацію екстерном.

1 Симпатія