Тарифний розряд вчителя

Я маю освітньо-кваліфікаційний рівень бакалавра з англ.мови і магістра з укр.мови, викладаю в школі англ…мову,категорії не маю. Вже зверталась до МОНу, отримала відповідь, що я маю право на 11 тарифний розряд, зважаючи на те, що маю магістерський рівень. Але керівництво школи відмовляє мені в присвоєнні 11-го розряду, мотивуючи це тим, що в минулому учбовому році у мене був 10 розряд і в них немає підстав для підвищення розряду , тільки за результатами атестації,яка відбудеться аж навесні,тобто мені пропонують цей учбовий рік працювати знову по 10-му розряду. Чи правомірні дії директора школи? І підвищення розряду відбувається лише за результатами атестації?

Неправомірні, неправильні дії вашого директора. У вас є диплом магістра, нехай не з тої спеціальності, але за цим дипломом мав бути встановлений 11 т р відразу по наданню документа директору. Ви не доотримали гроші. Зверніться у районний відділ освіти. Якщо не допоможе, в обласне управління ДСЯО. Це порушення у сфері освітнього законодавства.