Тарифікація вчителя

Добрий день. Ситуація такого змісту. За дипломом я вчитель фізики та математики , маю вищу категорію і звання " Старший вчитель". Останні курси підвищення кваліфікації-лютий 2016. Остання атестація-березень 2017(за її наслідками підтверджено категорію і звання). Наступна атестація-2022 рік. Чи правомірні дії районної тарифікаційної комісії, яка тарифікує мене як вчителя з категорією “спеціаліст” обгрунтовуючи тим, що у мене прострочені курси(у лютому минуло 5 років,а зараз вересень)?я зареєструвався на курси на вересень 2021 року. На момент наступної атестації(березень 2022) матиму необхідну кількість годин курсів підвищення

Неправомірно. Кваліфікаційну категорію можна змінити лише рішенням атестаційної комісії. Вам не дораховують!
3.30. Кваліфікаційна категорія та педагогічне звання, присвоєні педагогічному працівнику за результатами атестації, можуть змінюватися лише за рішенням атестаційної комісії.
Це типове положення про атестацію

1 Вподобання

Стосується це предмету, по якому атестувалися. Якщо в атестаційному листі у вас запис ,вчитель математики та фізики’’, то знімати не можна з обох предметів до атестації. Якщо якийсь один предмет, то з іншого, за умови непройдених курсів, категорія знімається до моменту проходження курсів.

Я атестувалася як вчитель фізики і математики. І курси проходила " вчителів фізики, які додатково викладають математику". Якими точно нормативними документами аргументувати? Я матиму значну втрату у зарплаті

Наведеним пунктом Типового положення про атестацію.
Вам все має оплачуватися по категоріії та званню, присвоєній на атестації.

1 Вподобання