Пенсія за вислугою

Я прорацював у школі 26 р, чи можу я оформити пенсію за вислугою ?

з 1 квітня 2021 року по 31 березня 2022 року – не менше 28 років 6 місяців; з 1 квітня 2022 року по 31 березня 2023 року – не менше 29 років; з 1 квітня 2023 року по 31 березня 2024 року – не менше 29 років 6 місяців; з 1 квітня 2024 року або після цієї дати – не менше 30 років.13 квіт. 2021 р.

[

Особливості призначення пенсії за вислугу років …

https://wiki.legalaid.gov.ua › index.php › Особливості_п…

2 Вподобання

Мені прийшлося докупити страховий стаж, щоб вийти на пенсію. Гадаю, що і ви так можете зробити при необхідності. Я заключила договір на одноразову сплату єдиного соціального внеску. Оплатила однією сумою за весь період стажу протягом 10 календарних днів з моменту підписання договору. Мені підказали, що якщо розбивати суму на рік, то сума внеску за кожен місяць стажу вдвічі більша: мінімальний страховий внесок помножений на коефіцієнт 2. Тобто за місяць стажу доведеться платити 2860 грн. Я не знала, якою буде моя пенсія і чи треба купувати додатковий стаж, тоді я звернулася до юристів флагман, щоб все розрахувати. І виявилося, що мені краще докупити стаж.

не думаю, що Ваша відповідь коректна. Докупити можна загальний страховий стаж для виходу на пенсію за віком. Не можна докупити педагогічний стаж, щоб вийти на пенсію до 60 років за вислугою років

2 Вподобання

Можливо. Я просто ділюся досвідом.

Скажіть будь ласка які зараз правила виходу на пенсію за вислугою? Якими законами керуватись?

Закон один: про пенсійне забезпечення: Про пенсійне забезпечення | від 05.11.1991 № 1788-XII