Забрати аттестат на 3-му курсі колледжу

Здобуття професійної, фахової передвищої і вищої освіти - це право, а не обов‘язок. Думаю, що служба у справах дітей дещо перевищує свої повноваження. Нехай покажуть вам документ, в якому йдеться саме про обов’язковість такої освіти :slight_smile:
За їхньою логікою, всі діти після школи в 16-17 років мають кудись вступити навчатися, а то служба у справах дітей покарає батьків :slight_smile: і змусить всіх навчатися далі. Але ж не всі навчаються далі і нічого.
Можете поскаржитися на їхні дії в місцеві органи влади, кому вони там підпорядковуються. Нехай пояснять, на підставі яких таких законів вам відмовляють. Ну і в МОН можна зателефонувати (якщо у вас коледж, то це фахова передвища освіта).

3 Вподобання

зателефонував на всі номера- довгі гудки, ніхто не бере
Урядова "гаряча лінія" 1545 | Кабінет Міністрів України сюди можно зателефонувати?

Можно еще имейл написать. )
И звонить можно везде. За спрос денег не берут

1 Вподобання

Всім дуже дякую!
Сьогодні забрав свідоцтво пзсо. 20 днів відрахування зайняло через перешкоди у процесі.
Поділюся досвідом відрахування з коледжів,технікумів,училищ за власним бажанням: Відрахування можливе за бажанням без вступу до іншого навч.закладу тільки після курсу на якому повинни будете складати ДПА/ЗНО , в коледжах це 2 курс. в училищах не знаю.
Потрібні документи:
Студентський квиток
Заява про відрахування

Якщо ви неповнолітній вам обов’язково потрібно буде йти з батьками до служби у справах дітей (див. положення : п.15) Коли?:після заяви про відрахування в відділі кадрів вам скажуть.
Служба у справах дітей може не погодитись про відрахування, : “Погодимось тільки після того як ви вступите до іншого навч.закладу і професійна освіта обов’язково”- Але це бред. Телефонуйте одразу в Державну адміністрацію - краще в обласну, можна і МОН, але лінія дуже часто зайнята. Якщо не знаете куди телефонувати - гаряча лінія уряду. вони створять електронне звернення потрібним людям вашого міста

Коли вам видають документи в вашому навч.закладу Звертайте увагу на них! мені видали спочатку тільки за 9 клас шкільний, коли я спитав а де пзсо: вони спитали , “а ти якій курс”- і почали шукати пзсо)) :joy:
Не бійтеся =)

3 Вподобання

Вітаю з позитивним вирішенням вашого питання і що вам вдалося подолати всі перепони :+1:. І добре, що ви поділилися своїм досвідом тут.

2 Вподобання

Доброго дня. Є питання за схожою темою. Допоможіть, будь ласка.
Під час відрахування з технікуму на 4-му курсі видали академічну довідку і свідоцтво про закінчення 9-ти класів. ПСЗО не видали. Як отримати ПСЗО?

В мене є питання, я хочу забрати документи з 3 курсу коледжа, надалі нікуди не поступаючи, я маю атестат тільки за 9 класів. В коледжі говорять, що можуть віддати документи тільки тоді, якщо я буду вчитися в іншому закладі, говорять такий закон. Вони праві? Є такий закон? Чи я маю право забрати свій атестат за 9 класів і не йти в інший коледж?

Якщо маєш тільки атестат за 9 клас то доведеться довчитися

Если будет аттестат об полном среднем образовании (как правило, оформляют в колледжах по окончании второго курса) - можно больше никуда не поступать учиться. Если есть только свидетельство об окончании 9 классов - нужно получить полное среднее образование.

А от якщо я на третьому курсі відрахуюсь та заберу лише свидотство за 9 класс, то я зможу повернутись у 10-11 класс (у частну школу)та отримати краще навчання? просто я хвилююсь що можуть не видати атестат за 11 клас, хоча той мені теж не сильно допоможе, з такими то оцінками. Тому я б хотіла відрагуватись вже в кінці року, але не впевнена що робити. в університет в Україні не хочу поступати, а для закордонного потрібні дуже хороші оцінки в атестаті, але в колледжі їх не отримати…

Якщо Ви вже отримали повну середню освіту, то за законодавством можете повторно здобувати її лише платно. Тому, вочевидь у приватній школі, або коледжі на контракт, зможете. Але Вам зобов’язані віддати свідоцтво, просто треба заяву писати, а не просто просити віддати.