Відрахування за власним бажанням

Навчаюсь на денній формі навчання в університеті. Хочу відрахуватися за власним бажанням. В силу сімейних обставин не ходив на навчання з кінця вересня. Читав що для відрахування за власним бажанням необхідно подати заяву з деканату про відсутність академічної заборгованості. Чи можу я відрахуватися навіть якщо вона в мене є?

Можете подати заяву будь-коли.

Ну що там відрахували вас без питань ? В мене геть така сама ситуація ,якраз перед сесією захотіла забрати документи ,завтра перший екзамен , а я вирішила вже давно забрати документи тільки все ще не наважувалась. І тут нарешті наважилась тільки цікаво чи можна забрати документи і відрахуватися за власним бажанням без здачі цієї сесії ? Допоможіть і Підскажіть хтось хто можливо знає

Заяву можна написати будь коли. Оскільки я написав її до початку сесії, мені залишається лише чекати на наказ й збирати штампи на обхідний лист, щоб забрати документи. Гадаю, можна, оскільки сесіч не відбулася, а на крайній випадок у заяві можна поставити дату за день до її початку й ніяких питань виникнути не повинно. У разі подачі заяви після сесії, (можливо в її середині також, але малоймовірно), відрахування буде не як за власним бажанням. На рахунок гуртожитку є момент: в деканаті можуть сказати одне, а в договорі написано інше. Зазвичай у договорі не мають права виселити з моменту видачі наказу раніше 10 діб.

1 Вподобання

Дуже дякую ) сьодні піду дізнаюсь