Старший виклалач

Заступник директора з НВР має викладацькі години. Отримав звання “старший викладач”. Має підвищитись тільки оплата за викладання, чи посадовий оклад завуча також? За основу підвищення треба брати
оклад ЄТС, чи збільшений на 10%?

Лише викладацькі години. За основу береться оклад за тарифною сіткою. Він може бути збільшений кілька разів, тобто стільки разів, скільки особа має право на збільшений посадовий оклад. Але кожне підвищення від номінального. Тоді сумується оклад за тарифною сіткою, відповідні підвищення і утворюється відповідний оклад, за яким здійснюються всі нарахування( години, зошити, завідування кабінетом і т.інш)

Але ж, в Інструкції 102 (п. 24) зазначено, що "…Особи з числа адміністративно-господарського … персоналу, які можуть бути залучені до викладацької роботи, підвищення … за звання … здійснюється на загальних підставах.

На загальних підставах - це як усім, за викладання. Заступник директора отримує адмінставку, певний відсоток від ставки директора, а звання він отримав як вчитель, викладач, а отже і підвищений оклад отримуватиме за вчительські/викладацькі години. Наразі не існує адмінзвань.