Порядок відшкодування коштів при повторному вступі на бюджет

Вже як семестр залишила ВНЗ у який вступила на бюджетній основі. Скоро будуть оприлюднені результати вступу на держ. кошти (я знову вступаю на бюджет). Знаю, що відшкодування коштів треба здійснити у 10 денний термін вже після того, як мене зарахють на бюджет у новий ВНЗ. Виникають такі питання: ВНЗ сам попередить мене про суму, яку необхідно сплатити?, Її треба десь самостійно дізнатися? Коли можна починати звертатись з цього питання? Зазадлегідь дякую.

Когда получите рекомендацию на бюджет и явитесь с документами на зачисление - вот тогда и спросите в ПК.

Переживаю, щоб не вийшло так, що на той час від того 10 денного терміну залишиться майже нічого а встигнути доведеться все :thinking:

Я подозреваю, что 10 дней отсчитывается не от момента зачисления, а от момента официального информирования вам суммы возмещения. Ну не по телефону же вам скажут! :wink:
Не вы ее будете считать. А пока она считается, вы ничего не должны :slight_smile:

Добрий вечір, теж задумався про перевступ на бюджет. Можете, будь ласка, розказати в деталях як все пройшло? Дякую.