Атестацiя педагогiчного працiвника

Скажіть, будь ласка, якщо в мене диплом магістра, то мені мали присвоїти 10 чи 11 тарифний розряд по інклюзивній освіті?

Це вирішує керівник закладу освіти.

Ще одне питання))) Якщо я цього року перейшла в інший навчальний заклад (тобто садочок), бо до цього працювала в санаторію, але була звільнена з роботи у зв’язку зі скороченням чисельності та штату працівників і перейшла на іншу посаду (на даний час це асистент вихователя), але за освітою вчитель, то щоб одержати тарифний розряд 11 (зараз у мене 10), я маю пропрацювати 1 рік чи більше (чи менше), оскільки маю 7 років педагогічного стажу?

Ніщо не заважало відразу Вам встановити 11 т.р.

Мені присвоїли 10 тарифний розряд (бо завідувачка говорить, що у мене малий досвід роботи по цій інклюзії). А де можна прочитати про ці тарифні розряди для інклюзивної освіти? У мене буде тепер увесь час 10 т. р. чи є можливість одержати 11 чи 12 т. р.?

Заступники примушують набрати ще 30 год до атестації в березні 2020 року, незважаючи на вже пройдені мною курси в ОІППО в листопаді 2019 року (75 год). Яким документом можна себе захистити?

Є можливість на атестації отримати наступний тарифний розряд.

Заступники не мають документа, яким можуть примусити Вас проходити курси з 01.01 до березня в кількості 30 год. Цього немає в жодному документі. Незаконні вимоги просто ігноруються. Згідно Порядку підвищення кваліфікації працівників освіти та роз’яснення МОН на момент атестації в 2020 році працівник повинен мати мінімум 30 год підвищення кваліфікації. У вас вони є. Там не написано, що ви їх маєте пройти з 1 січня до березня. Заступникам не вистачає фаховості. Це біда і не лише у вас

3 Вподобання

доброго дня.
цікавить мене відповідь на такі запитання:

  1. я був прийнятий на роботу в школу " з не повним тижневим навантаженням…"
    зараз протягом останніх 3 років працюю вже з повним.цей навч.рік по 20годин . минулий рік- 22 години ще раніше 19 годин.
    але директор ,на скільки я знаю ,з початком нового навчального року, може дати мені не повне навантаження.
    як мені убезпечити себе . з заявою якого тектсту та посиланнями на які законодавчі акти я можу надати, щоб директор перевела мене на повну ставку наказом ?
  2. як я вказував раніше -я був прийнятий на роботу з" неповним тижневим навантаженням " зпочатку працював керівником гуртка 4 роки.потім дали пару годин вчителя,маю на цей час вже першу категорію. чи можу я розраховувати на допомогу як молодий спеціаліст зі стажем пед.працівника до 10 років коли працюю на ставку лише 3 останніх роки?
    3.хочу подавати заяву на позачергову атестацію в 2020-21 навчальному році на вищу категорію… атестувався в 2016-17 навч. році курси пройшов 2016 році. чи будуть зараховані години курсів підвищенні кваліфікації мені зараз?

4.якщо в класі 34 учня(клас не ділиться) чи маю я право на доплати за перевищення кількості учнів згідно закону?якщо так тоді ,як мені їх вимагати?

чекаю на відповідь,дякую.

Щодо питань, які можуть виникнути з цією виплатою тут https://osvita.ua/blogs/68803/

Щодо доплати за велику кількість учнів - це не передбачено законодавством.

Щодо навантаження - не зрозуміло ким вас прийняли на роботу, куди І як переводили. (Тут треба уточнювати)

Це непрофесійно підготовлений лист. Що означає “закінчується атестація”?

Підкажіть,будь ласка,яких призерів повинен підготувати вчитель початкових класів (2 клас НУШ)на підтвердження вищої категорії? Ман,олімпіади-це для старшої школи,а які призери в початковій,щоб це було підставою для успішного проходження атестації?Все ж таки специфіка

Жодних вимог щодо кількості чи наявості переможців не існує взагалі для атестації на будь-яку категорію. Якщо Вам треба вимоги до присвоєння вищої категорії, то ось вони
4.6 Кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії» присвоюється працівникам, які відповідають вимогам, встановленим до працівників з кваліфікаційною категорією «спеціаліст першої категорії», та які володіють інноваційними освітніми методиками й технологіями, активно їх використовують та поширюють у професійному середовищі; володіють широким спектром стратегій навчання; вміють продукувати оригінальні, інноваційні ідеї; застосовують нестандартні форми проведення уроку (навчальних занять); активно впроваджують форми та методи організації навчально-виховного процесу, що забезпечують максимальну самостійність навчання учнів; вносять пропозиції щодо вдосконалення навчально-виховного процесу в навчальному закладі.

Хочете пораду? Йдіть на сертифікацію. Успішне її проходження гарантує присвоєння наступної категорії та звання без відвідування уроків, переможців і чим ще там Вам загрожують.

Доброго дня. Атестувалася у 2016-2017 н.р. на ІІ кваліфікаційну категорію. У 2019-2020 н.р. перебувала один рік у декретній відпустці, цього року вийшла на 15 годин, тобто на неповне навантаження. Чи можу проходити чергову атестацію у 2021-2022 н…р. чи повинно бути якесь відтермінування? Дякую за відповідь

Якщо маєте бажання, то атестуйтеся.

Добрий день. Допоможіть, будь ласка. Маю повну вищу педагогічну освіту. Стаж роботи 13 років. Працюю вчителем української мови та літератури. У минулому році ( 2019-2020 н. р.) атестувалася та отримала “вищу категорію” лише, як вчитель української мови та літератури. З 2018 року довантажили 0,5 ставки вихователя ГПД ( не атестувалася ). Курси вихователя ГПД пройшла тільки у 2020 році та написала заяву на атестацію (як вихователя ГПД ). Чи розповсюджується “вища категорія” вчителя і на посаду вихователя ГПД? Чи мене атестують на присвоєння “спеціаліст ІІ категорії”? Якими документами можна це підтвердити? Дякую.

Категорія не розповсюджується. Але якщо ви відповідаєте критеріям спеціаліста вищої категорії як вихователь ГПД, то ніщо не забороняє вам її присвоїти.

1 Вподобання

Добрий день. Я працюю у сільській школі. Підскажіть, будь ласка, чи потрібно проводити семінари та показові відкриті майстер-класи у районі, щоб отримати педагогічне звання ,старший вчитель"? Дякую.