Повторний вступ на бюджет, якщо рiзнi спецiальностi

Добрий день! Чи можу я отримати бюджет за спецiальнiстю 123, якщо я маю бюджетне мicце в Педагогiчному коледжi (вчитель початкової школи). Маю квоту - 2

Здесь важно не место, а уровень высшего образования (мл. бакалавр, бакалавр, магистр). На каждом уровне можно один раз отучиться за бюджетные деньги (без возмещения)
Если в колледже вы учитесь на младшего специалиста (бакалавра), а поступать собрались на бакалаврат, то на бакалаврате вы на бюджетном месте еще не учились. И можете спокойно поступать в универ на бюджетные места

Чи зможу я навчатись одночасно на бюджетi в коледжi та унiверситетi? якщо в коледжi переведусь на заочне?

Не можна одночасно вчитися на двох бюджетах.
Навіть, якщо різні рівні. Навіть, якщо різні форми. І квота також при цьому не має значення.
Просто не можна одночасно. От як закінчите коледж на бюджеті, тоді можете вступати в університет на бюджет.

2 Вподобання

Ви якщо переводитесь з бюджету на стаціонарі на заочку, то місце своє бюджетне втрачаєте і будете вчитись на контракті. На педагогічній спеціальності на заочному справді бувають бюджетні місця (1-2, максимум 5), але вони вже зайняті людьми, які одразу вступали на заочне на 1 курс.

1 Вподобання