Кількість годин з англійської мови (основна) у 5-6 класах НУШ

Добрий день.
Цікавить питання щодо кількості годин з іноземної мови (основна) у 5,6 класах НУШ.
У типовому навчальному плані прописано 3,5 год на рік у 5,6,7,8 класах, тобто у І семестрі- 3 год на тиждень; ІІ семестр-4 год на тиждень
Керівництво закладу трактує цей навчальний план по- своєму,і минулого року у 5 класі ,на вивчення анг мови виділило лише 3 год.
Цікавить чи це раціональне рішення? Буду вдячна за відповідь.

взагалі не бачу проблеми чому не можна саме 3,5 години на тиждень. І тиждень - 3, ІІ тиждень - 4. Якщо ділити по семестрово, то буде нерівномірне навантаження у вчителя.

Минулого року дирекція зробила розподіл годин на вивчення анг мови у 5 класі,лише 3 год на рік,тобто 0,5 забрали,учні вивчали анг мову 3 год на тиждень,протягом цілого року.Мене цікавить чи правомірно це??

В модельні навчальні програмі (МНП) 5-6 клас НУШ є три колонки “Мінімальне” “Максимальне” і “Рекомендоване”
от при розподілі дирекція і опиралася на МНП, і керуючись не знаю чим, обрали тижневе навантаження для класу. Можливо 0,5 годин з англійської мови забрали і додали на вивчення іншого предмету, але не повинні перевищувати гранично допустиме тижневе навантаження, потрібно дивитись як було розподілене тижневе навантаження в класі.