Атестація у 2023-24 нр

Добрий день! Шановні читачі! Маю таке питання. Працюю в школі на посаді вч англ. та німец.мов., а також педагогом організатором. Прийшов термін атестації
Перший диплом маю спеціаліста - перекладач ( англ. та нім. мови), за четвертий курс пише філологія ( англ.та нім). Другий мій диплом - вчитель української мови та літ.
Мій директор каже, що не може мене протестувати як вчителя іноз.мов, а тільки як педагога організатора, оскільки я працюю не по спеціальності. Чи правомірні її дії. Це моя перша атестація.

Вийшов новий закон про атестацію вчителів, який вступив в дію з 01.09.23 де в пункті 14 вказано, що за педагогічним праціком зберігається педагогічне звання незалежно від переходу на нову педагогічну посаду: я була на посаді вчитель музики, атестувана на другу категорію, зараз займаю посаду вчитель біології в тій же школі, чи повинна я отримувати оплату з біології за новим положенням про атестацію за другою категорією ?

Чому не може??
Якщо вчитель веде 2-> предметів(таке буває у кожній школі),то атестація поширюється на всі предмети!!!
З 1 вересня вступає в силу нове положення про атестацію вчителя.
Ви викладаєте іноз мову,чи лише маєте години педагога-організатора???
Якщо дирекція буде стояти на своєму,то попросіть від них вагомі причини для цього!
Ще одне питання: У вас наказ на учителя анг мови,чи пед.організатор??

Доброго вечора ! Чи не могли б ви мені допомогти в одному питанні? Я 5 років працюю в школі вчителем фізичної культури , в 2022 році отримала диплом бакалавра , чи можу я атестуватися на ІІ категорію?

Вчитель іноземної мови

Вітаю. У мене аналогічне питання. Якщо знайшли відповідь, поділіться, будь ласка