Відмова від 2 іноземної в 5 класі

Доброго дня,підкажіть будь ласка як вчинити. Діти переходять в 5 клас і почнуть вивчати другу іноземну(німецьку). В класі 19 учнів. Частина батьків проти вивчення другої іноземної. В школі директор навіть слухати нічого не хоче,як вчинити правильно,на які закони опиратися і скільки має бути заяв з 19 щоб наше прохання задовільнили

Друга мова вводиться виключно за заявою батьків.

підкажіть будь ласка посилання на документ

Можна ознайомитися з листом МОН № 1/9-542 від 07.10.16 року:

Робочі навчальні плани з певним мовним компонентом розробляються загальноосвітніми навчальними закладами щорічно на основі Типових навчальних планів. Варіант Типового навчального плану (без вивчення/із вивченням мови національної меншини, з вивченням однієї чи двох іноземних мов тощо) навчальний заклад обирає в залежності від свого типу, спеціалізації, освітніх запитів учнів, їхніх батьків і з урахуванням кадрового та матеріально-технічного забезпечення. При цьому рекомендуємо заздалегідь, щороку не пізніше 1 березня розпочинати роботу над проектом робочого навчального плану, широко про це інформувати батьків та учнів з використанням веб-сайту закладу, батьківських зборів, проводити відповідне опитування.

Зрозуміло, що формулювання тут застарілі*, але суть щодо прав батьків
прослідковується.

*Зараз варто було б уживати поняття “Типова освітня програма”, “освітня програма закладу загальної середньої освіти”, “навчальний план типової освітньої програми”, “навчальний план закладу освіти” тощо.