В яких школах Києва будуть 10 класи у 2020 році?

Де знайти перелік шкіл Києва у яких в наступний рік збережеться прийом у 10 - 11 класи? Чув що у більшості шкіл Києва буде лише 9-річка.

Краще звернутися з цим питанням до РУО. Саме вони займаються цим питанням.

1 Симпатія

А чому не буде 10-11 класів? Ще ж не було переходу на профільне трирічне навчання? Маю на увазі 10-12 класи. Зараз лише з кількістю менше 5 10 та 11 клас не можуть існувати, непередбачено для них індивідуального навчання.

2 Симпатії

Переходжу в іншу школу. Кажуть що вже деякі школи не набирають 10 ті класи. На район буде 2-3 ліцеї, а в інших буде лише 9 класів - поженуть усіх у ПТУ. А це суттєве зменьшення мойого навантаження в майбутньому. Так це чи ні?

Звертався в РУО мовчать як партизани - ми нічого не знаєм 8(

Сусід каже що їх школа 10 клас не набирає

Потрібно спочатку провести реорганізацію.

1 Симпатія

Знаю в нашій школі теж 10-12 класів не буде. Але поки в нас школа І-ІІІ ступенів. Мають провести реогранізацію до школи І-ІІ ступенів. Але все теж на словах.

“Країні не встачає робочих спеціальностей, не всім же в університети йти” - так обгрунтовують скорочення кількості 10-12 класів в школах по місту.

Якщо в вашій школі будуть 10-12 класи, то це не означає, що всіх учнів вашої школи туди візьмуть. Складатимуть всі іспити після 9 класу, і будуть вступати в 10 клас на загальних підставах.

Так кажуть. Нормативної бази я не бачила. Вони ще до кінця самі не знають.

1 Симпатія