Атестацiя педагогiчного працiвника

Так я і не сперечаюсь, а надаю безкоштовну юридичну консультацію. Сподіваюсь, вона є корисною і для вас: зможете раніше проатестувати педпрацівників свого ЗЗСО. Приємного вечора.

В нас нема таких проблем

В нас схожа ситуація. Людина в 15 році закінчила вищий навчальний заклад, а в 2020 хоче атестуватися відразу на І категорію. Я так зрозумів, що можна атестуватися. Дякую за допомогу!

В мене ще таке питання: якщо я змiню школу, тобто мiсце роботи, то чи зможу я так само проатестуватись одразу на 1 категорiю пiсля закiнчення навчання?

Якщо ви зміните школу, то вас в цьому навчальному році там точно не проатестують. Бо списки затверджуються до 20 жовтня. Відповідно, якщо вас нема в списках того закладу, то і проатестуватися ви не зможете.

А якщо менi всеодно треба навчатися ще 2 роки?

Найкращий і найоптимальніший варіант: не атестуєтеся, доки не отримаєте магістра, це вам дозволяє типове положення. Отримуєте диплом і пишете відповідну заяву до атестаційної комісії із зазначенням п.4.8. і атестуєтеся відразу на вищу. Ок?

Підскажіть, будь ласка, я в школі працюю 3 роки, викладаю англійську мову і заочно навчаюсь на 4 курсі, також викладаю фізичну культуру 2 - ий рік…маю диплом. Скажіть, я маю право атестуватись на 2 категорію з одного з цих предметів позапланово, і який документ це підтверджує, бо мені відмовили… Дякую

Скажіть, будь ласка, а у 2 класі НУШ можна задавати завдання?

А чому ні? Жодного документа, який це забороняє нема. Більше того, варто користуватися Інструкцією 2015 року. Там все чітко про д/з.

2 Вподобання

Іра 88. Який диплом маєте?

Вітаю! В 1989 році я закінчила Харківське державне художнє училище за спеціальністю викладач ДХШ (дитячої художньої школи). В 1989 році вступила до Харківського державного технічного університету будівництва та архітектури, який закінчила в 1995 році (за спеціальністю архітектура будівель і споруд). В 1995 році я почала працювати в Харківській загальноосвітній школі № 138 на посаді вчителя малювання. Попрацював там 1,9 місяців я звільнилась за власним бажанням. Знову я почала працювати вчителем образотворчого мистецтва з 31 серпня 2018 року. Запитання. Я маю право пройти аттестацію на II категорію?

1 Вподобання

Якщо вас проатестуватують за цим пунктом, то так
3.26. Особи з повною вищою педагогічною освітою або іншою повною вищою освітою, прийняті на посади педагогічних працівників за спеціальностями, фахівці з яких не готувалися вищими навчальними закладами або підготовлені у недостатній кількості, за умови проходження ними підвищення кваліфікації, атестуються як такі, що мають відповідну освіту.
Це вирішить атестаційна комісія.

1 Вподобання

Дуже дякую!ви мені дуже допомогли

Дуже дякую! Ви мені дуже допомогли.

Будь ласка! Успіхів! :slightly_smiling_face:

1 Вподобання

Доброго дня! Я працюю вихователем в ДНЗ, вперше буду атестуватися, педагогічний стаж 5 років. Диплом - бакалавра, зараз 10 тарифний розряд. Чи можуть мені присвоїти 11 тарифний розряд після атестації?

Доброго дня! Маю середню спеціальну освіту за фахом дошкільне виховання, стаж роботи вихователем 11 років, на даний час навчаюсь заочно в університеті на 2 курсі(скорочений термін навчання) дошкільне виховання.В цьому році чергова атестація.Чи можу я атестуватись на 2 категорію?

Не варто цього робити до закінчення навчання, напишіть заяву про перенесення атестації на наступний рік, а отримавши диплом, атестуються одразу на вищу категорію

А що на мене чекає,якщо я все ж таки атестуюсь?