Атестацiя педагогiчного працiвника

Якщо вас проатестуватують за цим пунктом, то так
3.26. Особи з повною вищою педагогічною освітою або іншою повною вищою освітою, прийняті на посади педагогічних працівників за спеціальностями, фахівці з яких не готувалися вищими навчальними закладами або підготовлені у недостатній кількості, за умови проходження ними підвищення кваліфікації, атестуються як такі, що мають відповідну освіту.
Це вирішить атестаційна комісія.

1 Вподобання

Дуже дякую!ви мені дуже допомогли

Дуже дякую! Ви мені дуже допомогли.

Будь ласка! Успіхів! :slightly_smiling_face:

1 Вподобання

Доброго дня! Я працюю вихователем в ДНЗ, вперше буду атестуватися, педагогічний стаж 5 років. Диплом - бакалавра, зараз 10 тарифний розряд. Чи можуть мені присвоїти 11 тарифний розряд після атестації?

Доброго дня! Маю середню спеціальну освіту за фахом дошкільне виховання, стаж роботи вихователем 11 років, на даний час навчаюсь заочно в університеті на 2 курсі(скорочений термін навчання) дошкільне виховання.В цьому році чергова атестація.Чи можу я атестуватись на 2 категорію?

Не варто цього робити до закінчення навчання, напишіть заяву про перенесення атестації на наступний рік, а отримавши диплом, атестуються одразу на вищу категорію

А що на мене чекає,якщо я все ж таки атестуюсь?

А ви не чекайте, щоб вас атестували до закінчення навчанні і напишіть відповідну заяву до атестаційної комісії про перенесення терміну атестації до закінчення ЗВО. Це дозволяє вам зробити типове положення про атестацію педагогічних працівників.

Якщо у вас не буде повної вищої освіти на березень місяць і вас проатестують на спеціаліста, то будете чекати 3 роки :slight_smile:

А якщо я напишу заяву про перенесення атестації, то по закінченню навчання, я маю право атестуватись на вищу? І чи обов’язково для цього мати магістра? Чи вистачить бакалавра?

Класно, а написати зразу, що ви здрбуваєте лише бакалавра?

Звісно, що магістра обов’язково :slight_smile:

Добрий день. Маю питания. Чи може особа з дипломом спецiалiста та квалiфiкацiею “викладач середньоi ланки” викладати в унiверситетi?

Треба запитати в університета:slightly_smiling_face:

Можливо з подачі керівника закладу освіти чи педагогічної ради закладу до атестаційної колмісії в тому випадку, якщо педагог на це заслужив (читати п.п. 3.1 та 4.7. Типового положення). В решті випадків - присвоєння категорій відбувається послідовно.

2 Вподобання

Вчитель першої категорії. Цього навчального року у мене чергова атестація. Але до цього часу ще не було засідання атестаційної комісії і я не знаю на яку категорію мене будуть атестувати. Маю учнів-призерів МАН. Скажіть будь ласка чи потрібно мені звертатися до атестаційної комісії?

Про свою категорію ви взагалі можете дізнатися лише на підсумковому засіданні ат. комісії в березні. Але, якщо ви відповідаєте критеріям спеціаліста вищої категорії, сумлінно працюєте і, тим більше, маєте призерів МАН, а це, як мінімум, обласний рівень, то які можуть бути проблеми з присвоєнням вищої категорії? Такі вчителі мають цінуватися адміністрацією.

Дійсно, в деяких НЗ не обтяжують вчителів формальностями щодо атестації (у нас саме так), але вам варто уточнити у директора щодо того, що ви бажаєте отримати вищу категорію а також звання “старший учитель”, щоб не було у березні несподіванок: " А чого ж ви мовчали про свої амбіції. Треба ж було семінар на район дати, досвідом перед вчителями міста поділитися…"

Раджу скористатися правом написання заяви на присвоєння більш високої категорії, яке виписане в п. 3.1. **Щороку до 10 жовтня керівники навчальних та інших закладів, працівники яких атестуються, подають до відповідних атестаційних комісій списки педагогічних працівників, які підлягають черговій атестації, із зазначенням строків проходження підвищення кваліфікації. У цей самий строк до атестаційних комісій подаються заяви педагогічних працівників про позачергову атестацію, про перенесення строку атестації, подання керівника або педагогічної ради закладу про присвоєння працівнику кваліфікаційної категорії, педагогічного звання та у разі зниження ним рівня професійної діяльності.

Працівники, включені до списків осіб, які підлягають черговій атестації, мають право подавати до атестаційної комісії заяви про присвоєння більш високої кваліфікаційної категорії (тарифного розряду).

Дивлюсь на календар, показує 18 грудня, а не 8 жовтня :slight_smile: