Результат ЗНО по шкале 100-200 приходит в школу?

І до якого числа можна їх реєструвати? Ці кабінети

До 23 липня, тобто до останнього дня прийому заяв.

https://vstup.edbo.gov.ua

Уже дякую, при вирахуванні середнього балу ПЗСО пишуть, що факультативи не враховуються, це що мають на увазі?

Назви вивчених факультативів записують на останній сторінці додатку:

image

Їх апріорі не враховують, тобто ці факультативи не входять до кількості предметів під час обрахування середнього бала.

Дуже дякую за допомогу

Бувають інколи ці факультативи вносять до додатку до свідоцтва, наприклад у нас був спецкурс і його внесли як країнознавство до свідоцтва, це враховувати до середнього балу чи ні?

Де дивитись серію на номер свідоцтва?

  1. До середнього бала враховуєте ВСІ оцінки.
    (До речі, факультативи і курси за вибором (спецкурси) - це різні речі).
  2. Серія і номер свідоцтва:
    Серія документа про повну загальну середню освіту - #2 від Chevalier

В нас вибору як такого і не було, нам сказали, що буде предмет спецкурс, який в свідоцтво внесли Країнознавство, не у всіх в свідоцтві є такий предмет, то його враховувати при розрахунку?

Бал розраховується як середнє арифметичне усіх зазначених в додатку до атестата оцінок (інваріантна частина, варіативна частина, державна підсумкова атестація) . Водночас предмети, за якими зроблено запис «звільнений(а)»/«зараховано», а також факультативи у загальну кількість не враховуються.

P.S. У Вашому свідоцтві є предмет варіативної частини - Краєзнавство. Поруч є оцінка. Які можуть бути ще сумніви? І де написано, що Ви повинні порівнювати перелік предметів у додатках інших випускників з Вашим переліком?

Країнознавство, яке внесли в додаток, це факультатив?

За країнознавство Ви отримали оцінку?

Так і вона є в додатку

В кабінет, там де серія та номер, вписувати букви і номер, зображені на ламінованому документі під гербом, так?

Тобто Ви плануєте по сто разів перепитувати одне і те ж, правильно? :grinning_face_with_smiling_eyes:

Хочу пересвідчитися на 100%, бо в інших такого предмету немає

Я ніяк не можу зрозуміти, яке значення має те, які предмети є в інших випускників. У Вас є - Ви враховуєте оцінку з цього предмета під час обчислення середнього бала.

Де записуються факультативи, я Вам показав вище. То країнознавство - це факультатив? :grinning_face_with_smiling_eyes:

1 Вподобання

Дякую, тепер зрозуміло

@Chevalier :+1:
Восхищаюсь Вашим терпением! :slight_smile:

2 Вподобання

Я ж працюю в школі. :slightly_smiling_face:

3 Вподобання