Фото у viber чи дорівнює фото у "інформаційних " ресурсах?

Доброго дня. Да того щоб вихователь розміщувала фото занять дітей у батьківський группі в viber , чи повинні батьки писати згоду " на розміщення фото та відео матеріалів освітнього процесу в інформаційних ресурсах ( фотовиставках, групах закладу у Facebook, тощо ) ?
Бо группа де лише батьки і нема жодного сторонього не теж саме, що відкрита для перегляду група ЗДО у соц. мережі.
Дякую.

Те саме. Взагалі, навіть просто для себе не можна без дозволу.

Дякую. Але якщо батьки проти викладання фото у ФБ , але не проти у Вайбері , то чому вимагають у заяві дозвіл на всі інф. ресурси? Чому вихователь не примає дозвіл лише на обраний батьками варіант посилаючиюсь ніби то на те, що "а вдруг кто-то куда-то ". Це дивно, бо я знаю практику, що дозвіл на використання може бути конкретним і більше - його повинні давати обидва батьки.

Забезпечення конфіденційності дитини - це не фотографувати зовсім. Ніяких інших трактувань.
Статті 307 ЦКУ, 31, 32, 237, 242.

Ви питання не читаєте ? По закону я маю праву обирати дії , які та давати дозвіл на окремі дії. ))) І примушувати давати дозвіл на все або нічого - це дешева маніпуляція ))) Ваші статті 242 - що написано БАТЬКИ і судова практика теж каже про згоду обох батьків ))) Так і згода на зйомку і розповсюдження - різні речі і дозволи ))) І відповідальність геть не та яку “подают как АВдруг” ))). За законом ))))

У вас так ,чітко’’ сформульовано запитання, що зрозуміти не можна чи є воно взагалі :slightly_smiling_face: і про що воно. Гарного дня!