Завантаження доків

Чи можна не завантажувати в електронний кабінет фото?

Не можна. Вам не подобається ваше фото? :slight_smile:

1 Вподобання

Ні, не подобається. А що, система не пропустить, якщо не завантажити?

Як можна якось обійти цю функцію?

Можете, звісно, спробувати. Але, дивіться, є декілька етапів:

  1. Реєстрація електронного кабінету.
  2. Наповнення його - треба завантажити фото, копію додатку до свідоцтва, середній бал документа про освіту.
  3. Подача заяв на конкурсні пропозиції.

Якщо вам навіть пощастить подати заяву (без фото), то приймальна комісія вишу не зможе навіть зареєструвати вашу заяву. Не кажучі вже про те, щоб допустити до конкурсу. В кращому випадку отримаєте статус «потребує уточнення вступником». В гіршому випадку - відмову в реєстрації. І воно вам треба???
Ставтеся до цього простіше. Ніхто не буде роздивлятися ваше фото - це просто фото для документів. І навіть ви самі будете дивитися на це фото у вашому студентському не частіше, ніж дивитися на фото у своєму паспорті, тобто десь півтора рази на рік :slight_smile:

Я вже був у навчальному закладі, коли проходив вступні іспити. Всі фотографіі, копіі доків в мене було взято. Не бачу сенсу іх завантажувати на цей сайт. Можливо і не потрібно взагалі, але в училищі кажуть потрібно. Тому й питаю, чи можна без фото, яке все є в училищі???

Тут звертаємо увагу на фразу

але в училищі кажуть потрібно.

Це Ваш вступ, Ваш вибір. Не хочете завантажувати фото - не завантажуйте. Якщо це жодним чином Вам не зашкодить, то й проблем ніяких. Якщо зашкодить - звинувачувати будете тільки себе.

Що ви маєте на увазі?
Вони кажуть треба робити електронний кабінет, але про фото нічго не казали. Тому я й питаю за сам кабінет.
Чи обов язково тут загружати це фото? Може можна без нього обійтись? Просто вписати бали, атестат, та й все?
Але чи пропустить так сама система?

Я маю на увазі от що: єдина порада, яку Вам можуть дати на цьому форумі, полягає в тому, щоб РЕТЕЛЬНО ВИКОНАТИ ВСІ УМОВИ, що стосуються створення електронного кабінету вступника.

3 Вподобання

Але якщо дещо не дозавантажити, то я думаю це не буде критичним? Головне, щоб в системі була така заява, можна і без фото? Чи не так?
Коротше кажучи, якщо я не завантажу фото, то система дозволить зареєструватись, чи як воно там?
Я просто не розумію що воно таке. Раніше прийшов до вузу, подав фотокартки, документи і ти вже в конкурсі, а цього разу якийсь кабінет повинен бути, хоча всі доки я вже подав у внз.

Знаєте, я у 1990-му до університету теж вступав по-іншому. :grinning_face_with_smiling_eyes: Але зараз, допомагаючи синові моєї колеги, підказую, що потрібно робити саме у 2021-му.

Опрацюйте уважно: