Можно ли выбрать балл по украинскому языку и литературе для Мед. Вуза?

В медицинских вузах среди требуемых предметов ЗНО нужен балл по украинскому языку.
Мой балл по украинскому языку и литературе больше, чем балл только по украинскому языку. Могу ли я использовать балл по украинскому языку и литературе, или необходим именно украинский язык ?

Вочевидь, українська мова.

P.S. Виявилося, що все-таки є вибір.

Поки достеменної відповіді на Ваше питання немає.

Должен засчитаться бал только по украинскому языку. Иначе это будет несправедливо по отношению к тем, кто сдавал только украинский язык .:point_up:

Зачем тогда нужно было это разделение на язык и литературу?

Друзі, хто здавав українську мову та літературу, ну поділіться своїм досвідом. Чи є можливість приєднати до заяви на медицину чи “інженерні” спеціальності бал ЗНО за українську мову. Зовсім не обов’язково подавати заяву. Просто чи дає система вибрати “мову” чи “мову і літературу”.

Проглянув в ЄДЕБО декілька таких спеціальностей і у всіх відображається бал за “українську мову”.

Я подавав на спеціальність де потрібна просто укр мова, але зміг подати українську мову і літературу

А вы себя уже видели в конкурсе? И написан сертификат укр м +лит??? Вы могли подать , но какой бал указан в самом списке конкурсного рейтинга?

в конкурсном рейтинге указан бал за украинский язык и литературу но написан что это за укр мову, я все проверил

1 Симпатія

Дякуємо Вам за детальну інформацію.

Гаразд, подивимося завтра, чи справді все так “демократично”. :slightly_smiling_face:

В принципі, це може бути пов’язано з тим, що результати 2018-2020 саме з української мови і літератури, тому системі “байдуже”.

1 Симпатія

Перевірив. Подали сьогодні першу заяву. Справді можна вибрати результат з української мови і літератури. :slightly_smiling_face: Звичайно, це логічно, але ж ніхто заздалегідь не подбав про роз’яснення.

Утім, я радив нашим випускникам обирати саме українську мову і літературу, але лише половина учасників ЗНО прислухалася.

1 Симпатія

В продовження теми. Є знайома абітурієнтка, яка не читає всіляких форумів на всіляких сайтах :wink:. А читає сайти ЗВО та ЄДЕБО, де чорним по білому зазначено, що на медицину подають ЗНО з української мови. Відповідно вона подала сертифікат ЗНО з української мови з 191 балом, а могла подати з 196 балами за ЗНО з української мови та літератури. Якось так.

P.S. зважаючи на її конкурсний бал 196+ сподівається, що така ситуація не стане для неї фатальною і цих балів все ж вистачить для вступу на бюджет. А скільки таких дітей з меншими балами?

а что написало в рейтинговом списке в вашей заяве? что вы выбрали укр мову и литер? какой статус появился? допущено или потребує уточнення?

а что тогда будут подавать те, кто поступает по результатам зно прошліх лет? у них не бло разделение на мову и мову и литер

Прошлые годы оставить как есть.
А в этом году делить.

p.s. нас всех обманули…

Зашёл на несколько сайтов Мед. Вузов. В разделе “Приемная комиссия” написано, что абитуриент может выбрать балл по украинскому языку и литературе, вместо балла по украинскому языку.

А покажіть мені на ЄДЕБО, хоч декілька заяв, де написано, що подали українську мову та літературу.

На сайті Богомольця я не знайшов інформації про таку можливість http://nmuofficial.com/vstupna-kampaniya/perelik-sertyfikativ-zno/

Теж не знайшов на технічні та інженерні спеціальності в КПІ https://pk.kpi.ua/wp-content/uploads/official-documents/table5-21.pdf

Не буду сильно сперечатися, але припущу, що наведена Вами інформація може і з’явилась в окремих ЗВО, але вже після початку прийому документів (після того, як стало зрозуміло, що є така технічна можливість).

Я смотрел в трёх университетах:

1. ВНМУ (Винницкий национальный медицинский университет имени Пирогова)

2. Полтавский национальный медицинский университет (Академия стоматологии)

3. Луганский национальный медицинский университет МОЗ Украины.

Во всех трёх есть возможность подать заявку используя балл по украинскому языку и литературе (на личный выбор абитуриента).