Можно ли пересдать ЗНО по некоторым предметам?

… А якщо під час реєстрації ви не поставили позначку «отримати бали ЗНО (для вступу)», то наступного року можете складати лише математику.

Спасибо большое!) :innocent: :innocent:

Здравствуйте извините Это будет конечно Очень странный вопрос
Хотелось бы Узнать Вчера я Сдавал Математику
Причем После того как я Сдал То не было написано под мою фамилию И Под сертификат
Короче Говоря вместо Другого человека написал узнал об этом уже только Когда вышел
Нельзя Ли Как То Это Исправить

:hushed: Как? Там же указывают кому и на какое место садится и выдают работы. Это ошибка тех, кто организовывал у вас сдачу

Срочно нужно разобраться и пойдёте на дополнительную сессию зно

Хоч був учора старшим інструктором на ЗНО з математики, але не зовсім розумію суть Вашого запитання. Розберемося покроково:

  1. Ви потрапили в аудиторію, в аудиторному списку якої вказано Ваші прізвище, ім’я, по батькові?
  2. Ви сіли за стіл, на якому була наліпка з Вашими прізвищем, іменем, по батькові?
  3. На розданих бланках A, Б, (В) Вам наклеїли наліпки зі штрихкодом і номером, який збігається з номером Вашого місця?
  4. Ви отримали зошит з номером, який відповідає номерові Вашого місця і збігається з номерами на наліпках зі штрихкодами на бланках з відповідями?
  5. У бланку А Ви поставили “хрестик” у квадратику, який відповідає номеру Вашого тестового зошита?
  6. Здаючи бланки відповідей, Ви підписалися навпроти свого прізвища і переконалися, що в аудиторному протоколі порядковий номер Ваших даних (з номерами паспорта і сертифіката) збігається з номером місця, на якому Ви сиділи?
  7. У Вашому сертифікаті поставили дату, підпис і печатку у потрібному полі?
1 Вподобання