Відтермінування атестації вчителя

Доброго дня. Виникла така непроста ситуація. Я пропрацювала у школі 7 років. У 2016 році мені було надано «Спеціаліста другої категорії. 2020-2021 рік був плановим роком підняття моєї категорії з 2-ої на 1-шу. Так, як був карантин всі вчителі , хто атестувався( і я в тому числі) подали адміністрації школи інформацію про пройдені курси підвищення( відповідні сертифікати з годинами). В кінці червня нас повідомили, що атестацію відтермінували на 1 рік у зв‘язку з карантином. Чи можу я оскаржити дане відтермінування і чи взагалі воно правомірне?
Проблема в тому, що я саме в червні звільнилась зі цієї школи і маю намір перейти до іншої , в якій не впевнені тепер в моїй професійній компетентності, адже я принесла лише атестаційний лист з останньою датою 2016 року про присвоєння 2 категорії. І тепер наступна моя атестація відбудеться аж через 2 роки. Допоможіть, будь ласка

На мій погляд, тут має місце бездіяльність атестаційної комісії І рівня. Мабуть, треба було ще на початку квітня звертатися до атестаційної комісії ІІ рівня, а якщо б не допомогло - то до атестаційної комісії ІІІ рівня.

У нашому закладі два роки поспіль засідання атестаційної комісії проходили в дистанційному онлайн-форматі. Цікаво, що стало на заваді у Вашій колишній школі? Дивина, та й годі.

Минулого року в нашій області були видані накази про відтермінування, але тільки на… два тижні. Тоді лише почався карантин. Усі були збентежені. Але цього року все йшло за планом, з дотриманням усіх термінів.

Дивина то дивина) а що мені робити зовсім не знаю. В квітні не зверталась до комісії атестації, бо була впевнена, що все нормально, у травні ми почали запитувати зауча, директора і чули у відповідь, що зараз не до цього

У чинному Типовому положенні про атестацію педагогічних працівників читаємо:

3.29. Контроль за додержанням порядку проведення атестації
педагогічних працівників здійснюється керівниками навчальних та
інших закладів, органів управління освітою
, де створено
атестаційні комісії.

Зрештою, атестація педагогічних працівників проводиться відповідно до статті 50 Закону України “Про освіту” і статті 48 Закону України “Про повну загальну середню освіту”.

Але адміністрації школи “не до цього”… :mask:

Зрозуміла, буду стояти на своєму, не хочу втрачати два роки свого життя на те, що могла б отримати зараз) так і думала, що щось тут не так
Дякую Вам за допомогу

Адміністрація закладу - повний… Вони не мали права відтермінувати атестацію. Порада: напишіть звернення освітньому омбудсмену. Це буде дієвіше ніж відділ освіти. Там швидше за все праву замнуть.