Что если не пришел на ЗНО

Что делать и можно ли сдать в следующем году ЗНО если не пришел в этом году?
И что за “додаток” который мне сказали, что могут не дать из-за того что не пришел?

  1. ЗНО можна складати наступного року.

  2. Мабуть, йдеться про додаток до документа про освіту (свідоцтво про здобуття повної загальної середньої освіти).

У додаток вносяться результати ДПА, тому уточніть, будь ласка, в якому закладі освіти Ви навчалися (навчаєтеся). Якщо Ви є випускником 11-го класу і не писали заяву про бажання складати ДПА у формі ЗНО, то нема жодних підстав не видавати Вам документи про освіту.

11 класс, и нет я отказался от ДПА, и не регистрировался на них.

Ну, реєструватися Вам, мабуть, все-таки довелося, але згодом Ви були звільнені від ДПА, тому в додатку саме це має бути написано.

Про це йшлося у розділі “Про звільнення у 2020/2021 навчальному році від державної підсумкової атестації” листа МОН

Текст відповідного Закону України:

Узнал больше информации. Они не могут дать додаток в котором написано что я сдал 4 ЗНО (точно не понял что за додаток и в интернете про него ничего не нашел), потому что я не пришел на четвертый. Там должно быть сдал\не сдал, а я не пришел на четвертый предмет.

Но при этом в ВУЗе, в который я собираюсь идти, там им все равно на этот додаток, главное сертификаты с баллами ЗНО.

Так, для ЗВО насамперед важливими є сертифікати ЗНО, це правда. Проте під час вступу Вам потрібен і додаток до свідоцтва про здобуття повної загальної освіти (той, де вказані Ваші оцінки).

“Склав/не склав” жодного стосунку до школи не має. Для школи Ваша неявка на ЗНО цього року могла бути важливою лише у тому разі, якби Ви написали заяву, про яку йшлося вище. “Парафія” школи - ДПА у формі ЗНО, а власне ЗНО - це Ваша особиста справа.

Ви можете уточнити там, де дізналися більше інформації, точну назву того загадкового додатку?

1 Вподобання

Все выше написанное от той же школы. ЗОШ №44 города Одессы…
А за название надо еще уточнить завтра как раз буду идти туда разбираться, так как походу про оценки за год речи не идет(я уже расписался за аттестат), а именно про загадочный додаток.

В “загадковому додатку” до Свідоцтва про закінчення ПЗСО (школи) окрім річних оцінок є графа де зазначаються оцінки ДПА. Цього року їх чотири. Проте, оскільки парламент прийняв Закон України, яким всіх випускників шкіл звільнили від проходження ДПА, то у всіх випускників (окрім тих, хто після набуття чинності законом писав директору школи окрему заяву про бажання складати 4 ДПА і занести ці 4 оцінки в додаток) у додатках до Свідоцтва у графі ДПА має бути написано “звільнено”.

Якщо Ви чи Ваші батьки не писали такої заяви, то Свідоцтво з додатком із надписом звільнено мають видати без питань. Але, про всяк випадок, роздрукуйте їм (школі) Роз’яснення МОН, яке Вам надали вище.

2 Вподобання