Вступ без приписного

Доброго ранку, в мене є запитання: мені 16 років, хочу вступити до коледжу на базі 11-го класу, там пишуть що треба мати військовий квиток або приписне, що мені робити якщо не має приписного, як я знаю приписне видається в 17 років.

А в якому році Вам виповниться 17 років?

Відповідно до статті 14 Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу”

1. До призовних дільниць щороку протягом січня - березня приписуються допризовники, яким у рік приписки виповнюється 17 років. Приписка проводиться відповідними районними (міськими) територіальними центрами комплектування та соціальної підтримки за місцем проживання.

В цьому, але повістка мені не прийшла

Можливо, є сенс звернутися за консультацією до місцевого терцентру (військкомату)?

Просто мені повістка не приходида, 17 буде в вересні, всі мої друзі в 17 зробили

Повестка и не приходит. В 11 кл все дружно классом идут на мед комиссию в военкомат и после результата этой комиссии выдают приписне посвідчення

Я учился в колледже, там такого нет

Dnepr, вы же выше написали , что только собираетесь поступать в колледж после 11го класса :thinking:
В 11 классе всех юношей направляют на мед комиссию в военкомат, а приписне посвідчення забирают в военкомате самостоятельно.

Я имел ввиду что буду поступать на базе 11-го класса

Вообще ничего не поняла…
Как после колледжа поступать на базе 11го класса?

Вам 16 лет и вы уже закончили школу 11 кл и колледж :thinking:?

Я в 5 лет пошел в школу, в 2019 поступил, забрал документы в этом году, типо я окончил 11 классов