Атестація вчителя початкових класів з дипломом вчителя української

Добрий день! Чи має право атестуватися на вищу категорію вчитель, який має диплом вчителя української мови та літератури, а викладає в початкових класах? Дякую .

Це залежить від атестаційної комісії. Якщо проатестують за п.3.26, то можна.

1 Симпатія