ДПА та свідоцтво

Добрый день. Подскажите пожалуйста, к примеру, если у ученика по предмету стоит 6 баллов, а ДПА - 9, будет считаться их среднее или же ДПА заменит оценку по предмету выставленную учителем.

Не могу найти эту информацию в интернете

Оцінка за ДПА є окремою оцінкою. Вона жодним чином не впливає на річну.

Отже, обчислюючи середній бал свідоцтва, у якому є оцінки за ДПА, потрібно додати ці 4 оцінки до річних і поділити отриману суму на загальну кількість оцінок (річні + ДПА).

Тобто, вона буде враховуватись, як окремий предмет?

Ну, якщо говорити простою мовою, то так. :slightly_smiling_face:

Детально все описано тут:

P.S. На слово “атестата” не звертаємо уваги, адже мова йде про свідоцтво про здобуття повної загальної середньої освіти.

Добрий день! У мене цього року два випускники (9 і 11 клас). У додатку до свідоцтва (9 клас) ДПА записано звільнено (укр.мова, математики, біологія), тому що ДПА учні 9 класу не здавали. У додатку до атестата (11 клас) ДПА також написано звільнено, хоча він здавав ЗНО: укр.мова на 10 балів (річна 8), математика на 9 балів (річна 8), біологія на 9 балів (річна 9 балів), фізика на 9 балів (річна 9 балів). Чому бали ЗНО (ДПА) не занесено в атестат, а написано звільнений? Можливо вони вплинули б на середній бал атестата. Дякую за відповідь.

потрібно було заяву писати ,щоб результати були внесені.

1 Симпатія

Для того, щоб результати ДПА було внесено до додатка до свідоцтва про повну загальну середню освіту, потрібно було перед складанням ДПА у формі ЗНО написати відповідну заяву.

Про це йшлося у листі

Було рекомендовано забезпечити інформування:

  1. повнолітніх здобувачів освіти або батьків, інших законних представників неповнолітніх здобувачів освіти, які планують пройти ДПА, про необхідність звернутися до керівників відповідних закладів загальної середньої та професійної (професійно-технічної) освіти (далі - заклади освіти) із письмовою заявою про бажання проходити ДПА у закладі освіти (не у формі ЗНО, тільки для категорій здобувачів освіти, визначених законодавством) або у формі ЗНО; заяву у довільній формі може бути подано до закладу освіти особисто або у відсканованому вигляді електронною поштою (кінцевий термін і спосіб подання заяви визначає заклад освіти);
2 Симпатії

Я уже приводил на форуме свои расчеты по поводу “на сколько бы повлиял ДПА на средний балл”.
И, по расчетам, получилось, что даже если годовая 1, а ДПА 12 - средний балл изменился бы на 0.1! А при меньшей разнице - средний вообще бы не изменился.
Так что, не стОит беспокоиться :wink:

1 Симпатія

По-перше, як вам правильно відповів @Chevalier , треба було в школі написати заяву про своє бажання складати ДПА, тому що від ДПА цього року всіх звільнили.
А по-друге, такий «комплект» предметів (укр.мова, математика, біологія, фізика) не підходить для ДПА. Тому що одним із обов‘язкових предметів має бути Історія України або Іноземна мова і з тими предметами, що ви вказали, ви б не змогли зареєструватися на ДПА. Отже, щось тут не те :slight_smile:

2 Симпатії