Сертификаты ЗНО

Доброе утро! Вчера я скачал информационную карточку ЗНО, в которой есть результаты всех экзаменов, которые я сдал. Вот только теперь я не пойму вот чего: нам в школе говорила учительница, что мы получим сертификат ЗНО по каждому предмету. Что теперь делать?

Учителька помилилася. То колись так було. Тепер усе інакше. :slightly_smiling_face:

Що робити? З 01 липня створювати електронний кабінет вступника, а з 14 липня подавати заяви, визначати пріоритетність, завантажувати необхідні документи…

Сертифікат ЗНО у Вас давно є. Саме з ним Ви складали ЗНО і отримували в ньому відмітки про це. Інформаційна картка - це такий собі додаток до сертифіката з балами.

Інформаційну картку подаватимете разом з оригіналами документів, коли Вас зарахують. Не хвилюйтеся, результати “зайвих” предметів не беруться до уваги.

1 Вподобання

І коли я зареєструю електронний кабінет, в ньому вже будуть мої результати з кожного складеного іспиту? А коли треба буде подавати заяви до ВНЗ, я зможу обирати із сертифікатів потрібні мені, якщо, наприклад, не хочу подавати результат певного іспиту?

Приблизно так.
Умовно кажучи, до кожної заяви на ту чи іншу спеціальність Ви оберете потрібні предмети (обов’язкові і на вибір). Система автоматично підтягне Ваші бали саме з цих предметів.

1 Вподобання