Пояснення за ЗНО з математики

Привіт.
Ситуація: Школа зареєструвала мене на рівень стандарту (хоч спершу, я обрав профіль, але вони змусили перереєструватися на стандарт) і школа вивчає рівень стандарту. Я планую вступати до ВНЗ на технічну спеціальність, де потрібна математика (просто пише математика). Тестовий зошит містив 28 завдань і набрав 48 балів з 50 можливих (177 балів за шкалою ЗНО 2020)
Питання: Який рівень з ЗНО математики, я повинен був обирати й хто не правий (я чи школа)? І якщо школа все правильно зробила, то за 48 балів, я отримаю вищий результат за шкалою ЗНО? Що мені робити, якщо школа виявилася не правою і чи я зможу вступити до ВНЗ на бажану технічну спеціальність за рівнем стандарту (оцінка ж приблизно за загальною шкалою ЗНО буде 170+)?

Школа говорила виконувати лише ті завдання, що входили до ДПА (а про інші не виконувати, бо не потрібно і за них оцінка не піде)*
Забув написати про цей момент

Якщо ви планували використовувати результати з математики для вступу і вивчали цей предмет на рівні стандарту, то коли реєструвалися на ЗНО, треба було поставити позначки там, де ДПА (рівень стандарт) і там, де «отримати бали ЗНО». Тоді ви б отримали зошит, який містить 34 завдання, і за виконання 28-ми завдань була б оцінка за ДПА, а за виконання всіх завдань були б бали ЗНО.

Тобто профіль або стандарт обирається для ДПА. Можливо, в школі це мали на увазі, коли сказали перереєструватися. Але ви все одно мали поставити позначку «отримати бали ЗНО». І тоді б ви, виконуючи завдання в повній версії зошита, навіть за 48 тестових балів отримали б 178 балів ЗНО за шкалою 2021 року (а може і більше, якщо б виконали більше завдань).

Те, що казали, що всі завдання виконувати не потрібно, так то для оцінки ДПА, а для вступу потрібно. Але зараз вже не про це мова. Наскільки я зрозуміла, ви не поставили позначку, щоб отримати бали ЗНО і вам видали зошит лише для ДПА. А отже у вас взагалі немає балів з математики для вступу і ви не зможете подати заявку на технічну спеціальність, проте є 12 балів за ДПА з математики, але вони підуть лише у свідоцтво. Сумно…

1 Вподобання