"Три дзвоники" і швидко маєш бігти до вчительської

Вітаю всіх освітян, що користуються форумом! Скажіть, будь ласка, чи є зараз нормою у школі збирати вчителів на “лєтучку” засобом “три звоники”? Чи все ж більшість адміністрацій вже дійшла до використання ІТ в своїй роботі, цінує свій час та час педагогічного колективу, і організує “зворотній зв’язок” з колективом, наприклад, за допомогою Google Classroom? Дякую всім, хто поділиться досвідом!

Більшість інформації доводимо через вайбер, у т.ч. і про заміни, і про місцеві відрядження, однак бувають моменти, коли і наради на перервах бувають. Повністю ще не відійшли від нарад.

1 Симпатія

З вдячністю за відповідь. Я так зрозуміла, що ситуація в школі, де я працюю - скоріше виключення (обов’язкова нарада до уроків щовівторка, та майже кожного дня одна-дві наради за трьома дзвониками).

Щотижневі наради заради наради - то точно трЭш

2 Симпатії

у нас у школі “наради” щопонеділка після третього уроку є обов’язковими. те, що на тих нарадах нічого не дізнаєшся по роботі - це одне, інша справа, що ми просто слухаємо політичні, фінансові, робочі, особисті упередження нашого директора.
оптимістично. особливо, коли він починає при всіх чихвостити когось одного за якусь незначну дрібничку. або, коли починає оду про політику… коротше за все, що АБСОЛЮТНО РОБОТИ НЕ СТОСУЄТЬСЯ

інформативність на нарадах з’являється тоді, коли директор дає право говорити завучці, яка всю інформацію може вкласти в одну хвилину. а іноді і того нема.

а стосовно вайберу маємо теж цікаву систему - картиночки-привітання маємо, а робочих подробиць чи уточнень - ні