Розділ місць за пріоритетом

Доброго дня. Підкажіть, будь ласка. Як відбувається розподіл бюджетних місць за пріоритетами. Наприклад, я подаю всі п’ять заяв в один вуз на різні спеціальності. То, як я розумію, якщо мене рекомендують до вступу за першим пріоритетом, то всі наступні заяви автоматично анулюється? А якщо я бажаю вступати за іншим пріоритетом, то я спочатку повинна відмовитися від першого пріоритету, а вже потім вуз буде розглядати мою заяву за другим пріоритетом? Чи можливо я можу бути рекомендована до вступу за кількома приоритетами відразу?

Так.

Ні. Рекомендація надається лише одна, за найвищим вашим пріоритетом, за яким пройдете. Тобто якщо теоретично ви могли пройти за 3, 4, 5 пріоритетом, то рекомендацію отримаєте за 3-м.

Після надання рекомендації інші заяви вже не розглядаються. Якщо відмовитеся від рекомендації, то можете вступити по іншій заяві, яку подавали, лише на контракт. І якщо маєте якісь пільги на переведення з контракту на бюджет, то вас не переведуть, тому що ви вже відмовилися від запропонованого бюджетного місця.

Тому вдумливо розставляйте пріоритети при поданні заяв, бо це дуже важливо: 1 - найвищий, найбільш бажана спеціальність … 5 - найменш бажана спеціальність. З цим треба визначитись до подачі заяв, бо потім без якихось втрат змінити нічого не зможете.

4 Вподобання