На якій підставі можуть відмовити у черговій атестації?

Вітаю! Чи на законних підставах відмовляють у проходженні чергової атестації?! мотивуючи тим, що 2 роки тому була позачергова…а чергова за графіком 2020 року??? таке можливо???

Звісно, можуть тому що рік чергової атестації настає через 5 років від попередньої, незалежно від того чи була вона черговою чи позачерговою.

Повністю погоджуюся. У вас в 2020 не може бути чергової атестації за жодного розкладу. Вона буде в 2023 році.

Тоді не зрозуміло…яким чином проходили попередні атестації?!..чому раніше чергові були обов’язковими, незалежно від того чи була позачергова чи не було між ними…

Згідно якого пункту Положення про атестацію?
Дякую

1.7. Атестація може бути черговою або позачерговою. Чергова атестація здійснюється один раз на п’ять років.
1.9. Позачергова атестація проводиться за заявою працівника з метою підвищення кваліфікаційної категорії (тарифного розряду) або за поданням керівника, педагогічної ради навчального закладу чи відповідного органу управління освітою з метою присвоєння працівнику кваліфікаційної категорії, педагогічного звання та у разі зниження ним рівня професійної діяльності.

Позачергова атестація з метою підвищення кваліфікаційної категорії може проводитися не раніш як через два роки після присвоєння попередньої.
Раз на 5 років. І якщо ви скористалися правом позачергової атестації, то наступна чергова рахується саме від останньої, неважливо, яка вона була - чергова чи позачергова.

в якому пункті Положення прописано? дякую

На підставі пункту 1.7. Рахуєте до 5 від попередньої(чергової чи позачергової) - це і буде ваша чергова атестація. Можете ще подати запит в МОН. Вони теж скажуть порахувати до 5 від попередньої. Якби ви хотіли атестуватися в 2020 році, то 10 жовтня 2019 мали написати заву на позачергову атестацію.

Добрий день. Мене цікавить таке питання стосовно атестації. Скільки разів підряд я можу атестуватись позачергово? Тобто, чи можу за 6 років три рази атестуватись позачергово?

Без проблем! Типове положення про атестацію не обмежує кількість позачергових атестацій підряд.

1 Вподобання