Що зробити, щоб мати можливість викладати фізику?

Доброго дня! За освітою я вчитель хімії, біології, екології та валеології. Стаж роботи- 7 років. У зв’язку з переїздом мушу змінити місце роботи. Але наявна лише посада вчителя фізики. Чи потрібно здобувати додаткову освіту, щоб зайняти цю вакантну посаду? Буду вдячна за будь-які поради)

Треба отримати другу вищу освіту за фахом “Пед освіта Фізика”, щоб наши діти отримували гідну освіту! Ви дивилися сьогодні конференцію з визначення порогу “склав/не склав” ЗНО по фізиці і математиці??? Раджу подивитися, щоб зрозуміти рівень освіти в Україні з точних предметів!

1 Вподобання

Пані Ірино, хімія - це теж точна наука! І за 7 років роботи мої діти на ЗНО не набирали менше 170 балів. Так що ваш коментар трішки образливий!

2 Вподобання

Пройдіть курси з фізики. Спробуєте потім атестуватися на категорії за п.3.26 Типового положення про атестацію.

2 Вподобання

Якщо я Вас образила, то я вибачаюсь.

Але…

Ви повинні розуміти , що викладаючи предмет фізику , потрібно не просто пройти там якісь курси чи ще щось, щоб мати змогу працевлаштування. Це майбутній рівень знань учнів. Це їхні долі.

Мій син закінчив ліцей , фізико-математичний клас. Напротязі 2х років він займався з репетиторами по математиці і фізиці. І скажу Вам відверто, що дякуючи репетиторам, не шкільному вчителю, а саме репетиторам (!!!), мій син має високий рівень знань.

І ще останнє…

Бувало мені дуже соромно, коли в шкільному чаті вчитель писав речення з помилками , які діти роблять в 5 класі…Я не на що не натякаю, але і таке буває. Тому ми, батьки, хочемо, щоб наших дітей не вчили вчителі після курсів.

Ще раз вибачайте, якщо щось не так.

p.s. Я русскоязычная и мне было сложно отвечать вам на украинском языке. Но из-за уважения к собеседнику, я перешла на ваш язык.

2 Вподобання

Пані Ірина, а як Ваші: Наши, На протязі, не на що? Дякую, що такі прискіпливі до мене, але не до себе!

2 Вподобання

Я не вчитель. Мені за свої помилки не соромно. Мені соромно за вчителів.

А чому ж тоді не соромно сидіти на ОСВІТЯНСЬКОМУ форумі і роздавати ПЕДАГОГІЧНІ поради???

2 Вподобання

А вы собираетесь решать, кому здесь находиться можно, а кому - нет??? :slight_smile:
Если я просто родитель, никогда не работал в школе, но смею раздавать здесь советы - мне тоже должно быть стыдно?

2 Вподобання

Ні, аж ніяк) Тим більше, форум відкритий. Моє запитання було адресоване керівникам ЗСО, а не мамам) І чекала я відповідь від спеціаліста, а отримала необгрунтовану критику🤔 Тільки не зрозуміло, чому?
Вас я оразити точно не мала наміру😉

1 Вподобання

Браво, Ksu! :clap:
Настолько все в точку написано, что даже добавить нечего!

Я уже писала здесь на форуме, в этом году мой сын сдавал зно по физике. И только благодаря репетиторам мы имеем достойный результат. После начала теста зно, спустя минут 20-30, из 15 ти человек осталось 3! Остальные ушли по понятной причине. Не все имеют возможности оплачивать репетиторов. Если наши дети будут получать знания от учителей-самоучек после курсов, то наша страна обречена :pensive:

Доброго дня! Запитання й полягало в тому: Чи потрібна друга вища освіта по спеціальності Фізика? І відповідь я хотіла отпимати від керівників ЗСО. Не знаю, чим конкретно зачепило моє, на перший погляд, безневинне запитання? Особливо, щоб пророкувати мені "позор":rofl:

1 Вподобання

Не обманывайте) :wink: Ваше сообщение трижды редактировалось. Сперва вы спросили какие нужно закончить курсы, чтоб учитель химии смог преподавать физику :laughing::laughing::laughing:

1 Вподобання

Пані Ірино, я ще раз повторюся) Я лише хотіла дізнатися, що дійсно потрібна друга освіта за спеціальністю " Вчитель фізики". Мені шкода, що Ви мали гіркий досвід з Вашим вчителем! Наших випускників я сама готую до ЗНО з хімії. До репетиторів не ходять. Погоджуюся, фізика- це не хімія, і потребує додаткового навчання) Тому і створила цей допис! Тепер розумію одне - курси 100% не варіант!

Ні, питання було сформульовано про додаткову освіту! Ви побачили там те, що, можливо, Вас бентежить😉

Ну, вы же, в первую очередь, обращались с подобным вопросом к директору школы, в которой есть вакансия? Вам должны были всё объяснить. Ответ вас, видимо, не устроил и решили узнать, как действовать. В сельских школах может и возьмут, когда преподавать вообще некому, а в городских, даже в маленьких городках, поселках, - нет. Никакому директору не нужны претензии и горячую линию МОН не отменили. Много лет назад о смене учителя писали заявления во все инстанции с подписями, потом стало достаточно родительских собраний.

1 Вподобання

Шановні дописувачі! Ви чого на людину нападаєте? Вона має повне право пройти курси і читати фізику. Вчитель має вищу педагогічну освіту за одним з точних напрямків. Тому вона без проблем, пройшовши відповідні курси може працювати вчителем фізики.
Краще загляньте в Закон ,Про освіту’’, ст.58, ч.5, та Закон ,Про повну загальну середню освіту’’, ст.22, ч.1, де чітко сказано, що вчителем може працювати особа, яка не має педагогічної освіти взагалі.

3 Вподобання

Остановите Землю, я выйду… :flushed:

“и швец, и жнец, и на дуде игрец”!

Наша страна обречена (

1 Вподобання

Пане Володимире, дуже дякую Вам за кваліфіковану і цінну відповідь!