Что делать если не поставил крестик в номере тетради

Здравствйте, у меня вопрос. На ЗНО по математике инструктор поставил мне неправильную штрих код наклейку, у результате чего вокруг меня собралось куча народу, и они начали записывать всё, в то время как диктовали в что нужна записывать на обратной стороне, типо я ознакомленный с правилами, и из-за того что мой бланк А в это время был в руках у инструктора, я только потом начал это записывать, и в результате того что вокруг меня стояло человек 5, я прослушал момент когда говорили поставить крестить в строке номера тетради, и мне кажется что я забыл таки его поставить. Скажите это можно как то решить или что вообще не делать?

Ситуація серйозна.

З одного боку, через неуважність Ви припустилися фатальної помилки.

З іншого боку, старший інструктор відповідно до технологічної карти зобов’язаний перевірити бланки відповідей учасників на наявність і правильність позначення в них номера, що відповідає номеру зошита.

До того ж мав місце інцидент з неправильно наклеєним штрихкодом. Піди тепер зрозумій, чим все закінчилося, і чи збіглися врешті-решт номер на штрихкоді і номер зошита… (Не розумію, чому під час вирішення проблеми інструктори продовжували працювати з рештою учасників).

Власне, варто було писати апеляцію прямо там, у пункті тестування. Раджу негайно звернутися до Вашого регіонального центру.