Табель за 10 клас

10 клас у свій час закінчила екстернатом. Табель з оцінками не отримала. Школа була об’єднана з іншою школою після чого її розформували. Я звернулася у школу щоб якимось чином отримати табель за 10 клас ( з закінчення школи пройшло 10 років) але мені сказали що архіви втратилися. Яким чином я можу отримати табель за 10 клас ?
оцінки за 10 клас мені необхідні для омологації атестату в іншій країні.

Як це втратили архіви? :thinking: Разве такое возможно, даже если школу объедили с другой? :thinking:У меня была похожая история, только оценки к диплому я сама потеряла и мой институт присоединили к другому университету. Так вот мне выдали новый додаток с оценками, с новым наименованием университета и отдельно выдали документ, где указано, что институт был присоединен к другому. И сейчас у меня диплом с одним названием Вуза, а додаток с другим.

мені сказали що при переїзді школи журнал з оцінками де були прописані був загублений. Тому якщо є якась інформація з приводу того яким чином мені найкраще зробити буду вдячна за пораду. Якщо так само є якісь варіанти з точки зору вирішення питання через адвоката як порушення моїх прав або не виконання їхніх обов’язків теж буду вдячна за будь-яку інформацію яка може стати корисною для мене .