Зно вступ, запитання

Щоб поступити в університет на Заочне, я цього року складаю математику. Чи є різниця між звичайною математикою і профільною?
І чи можу я йти вчитись туда, якщо вибрала на ЗНО звичайну, а не профільну?

Різниця між звичайною математикою (стандарт) і профільною полягає в наступному:
• рівень стандарт обирають для ДПА ті учасники, які вивчали математику на цьому рівні в школі або коледжі і не планують використовувати результати для вступу у виші
• профільний рівень також обирають для ДПА, але ті учасники, які вивчали математику на профільному рівні
для ЗНО і вступу рівень не обирається, а просто при реєстрації ставиться позначка «отримати бали ЗНО (для вступу)» у відповідному полі

Якщо ви виявили бажання отримати бали ЗНО і поставили відповідну позначку, тоді ви будете складати повну версію тесту з математики (тобто таку, яку складають для профільного рівня). В цьому випадку за ДПА будуть зараховані не всі завдання, а тільки рівня стандарт, а бали ЗНО для вступу будуть ставитися за виконання всіх завдань. Потім зможете подати свої результати для вступу в університет.

1 Вподобання

Профілів у ЗНО, яке використовується для вступу до ЗВО НЕМАЄ! Потрібно відповідати на ВСІ питання зошиту ЗНО.