Повторний вступ на бюджет

Чи можна мені заново поступити в інший вуз на бюджет, якщо я рік вчився на бюджеті і мені не сподобався вуз? ЗНО 2019 року. Дякую.

Можна, але за рік доведеться заплатити.

За рік у новому вузі?

За рік навчання у попередньому ВНЗ. Докладніше https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/658-2015-п

Де знайти суму відшкодування по ВНЗ за рік навчання на бюджеті? Для різних ВНЗ вона різна чиодтнакова для всіх?

Сума різна, про неї можна дізнатися в бухгалтерії свого ВНЗ

Але сума там буде вища,ніж ту,що платять контрактники за той самий період навчання в університеті

Дякую. В бюджеті закладено орієнтовно 45000 грн на одного студента, але якщо ВНЗ з Волині, то коштів іде на підготовку одного студента менше? Де знайти цю суму?

Там сума мабуть варіюється в залежності від вишу і спеціальності.Запитайте в деканаті чи бухгалтерії вашого ВНЗ

Я закінчую коледж в цьому році. Вчилась на бюджеті і отримувала стипендію всі 4 роки. Чи можу я вступити до вищого навчально закладу на бюджет склавши ЗНО на базі 11 класів та атестату про повну освіту з коледжа?

Це залежить від того, який рівень освіти ви здобули. Якщо коледж видав диплом молодшого спеціаліста чи молодшого бакалавра, то проблем немає, а якщо ви вже отримали диплом бакалавра, то питання будуть

1 Вподобання

Чи можна поступити на бюджет якщо мене було відраховано? Чи можуть виникнути якісь складнощі коли я буду забирати документи у ВУЗі з якого був відрахований декілька років назад?

Доброго дня.

Питання такого характеру. Я випускник 2019 року, здав ЗНО. Поступив на бюджетну форму навчання в НМУ ім. О.О. Богомольця. Менше ніж через два місяці навчання було прийняте рішення піти з університету. У деканаті та бухгалтерії питав чи потрібно оплачувати цей рік, якщо я провчився менше двох місяців (півтора, якщо не менше).
Цього року планую вступати в інститут. Чи можу я брати участь у боротьбі за бюджетне місце? І як правильно все зробити, щоб потрапити на бюджет?

Дякую за відповідь, з пов.

Так. Є можливість повторного вступу на бюджет. Детальніше про це за посиланням: