Коли підвищується категорія та доплата після сертифікації вчителя

Пройшла сертифікацію, що далі? Коли і як мають підвищити категорію та доплату?

Про категорію конкретики нема. Доплата з 1 січня 2020 року. Щодо підвищення категорії, то думаю, що це буде синхронно з атестаційними процесами в закладах середньої освіти, тобто березень 2020.

Все зрозуміла, дякую!

Комісія приймає рішення щодо результатів сертифікації шляхом установлення граничної кількості балів за такими показниками:

вивчення практичного досвіду роботи учасників сертифікації;

незалежне тестування учасників сертифікації.

Сертифікат видається учасникам сертифікації, які за кожним із зазначених показників набрали кількість балів, що дорівнює або перевищує встановлену комісією граничну кількість балів.

Сертифікат не видається учаснику сертифікації, який:

не оцінений за одним із показників сертифікації;

не створив відповідно до вимог цього Положення власне е-портфоліо та не завантажив його до веб-папки, створеної на одному з файлообмінників;

проводив репетиції навчальних занять, повторну відео- чи фотозйомку одного і того ж навчального заняття (фрагментів навчальних занять) з тими самими учнями.

Інформація про успішне проходження сертифікації у вигляді графічного зображення сертифіката розміщується в кабінетах учасників сертифікації не пізніше ніж через десять робочих днів з моменту установлення комісією граничної кількості балів.

Доплату обіцяють впродовж трьох років чинності сертифіката. Мабуть з січня 2020 р. Про категорію - невідомо: чи з дати видачі сертифікати, чи весною на засіданнях атестаційних комісій