Вчитель і заступник

Вчитель початкових класів, а з 2021р. ще й заступник (основний) на 0,5 ставки. Який вплив має поняття основний заступник?
І як правильно прописати зміни у трудовій?

Основна робота - заступник. Години - це довантаження, про що не пишеться в трудовій. Годин - не більше 20, без оплати класного керівництва.

А якщо в колективному договорі, угоді прописано, що керівним працівникам можна доплачувати за класне керівництво ( у зв’язку з виробничою необхідністю), яке розповсюджується тільки на години, то чому не можна оплачувати?

Тобто в школі немає жодного педпрацівникам без класного керівництва? Якщо є хоч один без класного керівництва, то можуть бути проблеми з фінорганами, бо як ви доведете виробничу необхідність?

Є лише вчителі старших класів. А якщо батьки віддавали учнів у мій клас, то як може бути інший вчитель класним керівником?

Про це треба запитати в Інструкції #102. Там немає виробничої необхідності. Всі фінансові операції здійснюються виключно на базі цієї інструкції. Фвноргани перевірки працюють теж за цією Інструкцією. Колдогвір для них не документ.

Дякую за роз‘яснення!