Атестація, вища категорія

Добрий вечір! Допоможіть, будь ласка, у вирішенні питання. Для того, щоб отримати вищу категорію,потрібно мати 8 років стажу на педагогічній посаді по спеціальності ( 22 роки педагогічного стажу, 2 роки на посаді)?

Абсолютно ні. Жодна категорія до стажу не прив’язана. Хто говорить зворотнє, хай надасть підтвердження. Типове положення про атестацію не вимагає дотримання якогось стажу в роках для присвоєння кваліфікаційних категорій, окрім п.4.8 який є специфічним для окремої категорії педагогічних працівників.

2 Симпатії

Комісія говорить за пункт 4.8 і наголошує на тому, що стаж повинен бути не менше 8 років саме на посаді, на якій атестуєшся.
Дякую!

1 Симпатія

Він вас не стосується. Вони читати не вміють. За цим пунктом атестуються особи, які працювали з неповною вищою освітою і коли здобули повну вищу освіту мають право атестуватися на певну категорію без дотримання послідовності. Нащо така АК, яка не розуміє Типового положення про атестацію?

3 Симпатії

А мені кажуть, що я згустив фарби, коли назвав атестацію канібалізмом.

4 Симпатії

Дякую за роз’яснення! Дозвольте уточнити: якщо працювала 16 років з неповною вищою освітою, а потім здобула вищу( магістр) у 2014 році, то для отримання вищої категорії потрібно 8 років стажу на посаді , чи достатньо педагогічного? Перша категорія присвоєна у 2017році( 2 роки на посаді!!!), тоді сказали, що можна, так як великий педагогічний досвід.Працюю педагогом-організатором та вчителем початкових класів.

2 Симпатії

Вам треба атестуватися з обох посад: дві характеристики, два атестаційні листи. У вас є педагогічний стаж і цього достатньо, це не обов’язково стаж за посадою.

3 Симпатії

Щиро дякую! Це мені і потрібно було почути!!! Шкода, що ми, вчителі, шукаємо підтримки і роз’яснення будь - де, тільки не у наших відділах освіти!

2 Симпатії