Непедагогічна освіта бакалавра, але педагогічний магістр з іншої спеціальності.Чи маю право викладати у школі?

Доброго дня! Зараз працюю інженером-електроніком у школі за дипломом бакалвра, спеціальність 121 - Інженер програмного забезпечення. Директор каже, щоб йшов працювати інформатиком з наступного року. Зараз я паралельно отримую магістра за спеціальністю 052 Політологія на базі попереднього диплому (педагогічна освіта, з правом викладання, була асистентська практика навіть). З чого випливають такі питання:

  1. Чи буду я вважатись педагогічним працівником у школі, якщо я принесу обидва дипломи директору?
  2. Якщо ні, то які саме курси я маю пройти для того, щоб мати право викладати Інформатику у школі як педагогічний працівник? Просто курси підвищення кваліфікації чи тут щось інше треба?
    Директор казала, що наче потрібно заочно вивчитись на інформатика, але у моєму місті немає такої можливості, чи є якісь інші варіанти? Які саме курси підійдуть?

Дякую!

Можна пройти курси підвищення кваліфікації і все.

1 Вподобання

навіть онлайн на vseosvita?

Найкраще - в ОІППО, вони там зараз теж онлайн

1 Вподобання

Вибачте, а можна у вас запитати алгоритм дій? Ось я загуглив ОІППО Одеса, зайшов на сайт їх. А там лише переліки вчителів, що ці курси проходили. Чи мені спочатку треба стати вчителем, а потім вже якось контактувати із ними? В програмах курсів щось спільного із конкретно інформатикою не знайшов… Чи це не так працює?

На такі курси замовлення дають наперед, на рік. Але якщо вам конче необхідні курси, ви шукаєте контакти свого ОІППО чи навіть якогось іншого, і телефонуєте їм. Розповідаєте про свою проблему і вас можуть включити на курси в найближчий час. Але за це треба буде офіційно заплатити десь 500 грн. Якщо курси в ОІППО плануються заздалегідь, то вони для вчителя є безкоштовними.

1 Вподобання