Атестація заступника директора школи. Хто має атестувати?

Добрий вечір, дорогі колеги. У мене знову виник досить “цікавий” спір з відділом освіти.
На початку навчального року, орган управління освітою, якому підпорядковувався наш заклад освіти (далі - Сектор освіти) створили атестаційну комісію ІІ рівня. Заступник директора з виховної роботи нашої школи ввійшла до списку на чергову атестацію, як заступник. Але, поряд з цим, вона ж атестується і в закладі освіти (АК І рівня), як вчитель історії, на присвоєння І квал.кат-ї.
Після нового року, Сектор освіти було ліквідовано, через процедуру створення територіальної громади, і вже після тепер функціоную НОВИЙ Відділ освіти, який відповідно видав наказ про створення своєї атестаційної комісії ІІ рівня.
А далі тиша…хоча інформація про атестацію заступника повідомлялась неодноразово (але усно).
І ось, 31 березня…Нагадую у відділ освіти, що 02.04.2021 треба не забути атестувати нашого заступника, а мені відповідають, що це не їх компетенція, а атестувати маємо МИ (тобто АК І рівня, у школі).
Ну і як тепер довести, що вони не праві?!
Сьогодні дала посилання на п.2.13 Положення про атестацію, але відповідь начальника одна: “Я консультувалась у Департаменті…і сказали, що на І категорію атестують у школі…” - Вона навіть не може мене почути, що, як вчителя, ми вже атестували її на І категорію, а як заступника, мають все ж ВОНИ!!!
Як бути? На що ще посилатись?!
Підкажіть, будь ласка.
Щиро вдячна!!!

Ну… Маєте ,кваліфіковане’’ керівництво у відділі освіти :slightly_smiling_face:. Вам буде весело. Звісно, що ви не можете атестувати заступника на відповідність займаній посаді. Це може зробити лише комісія ІІ рівня. Зв’яжіться з обласним управлінням освіти або ДСЯО, інакше вони вас не почують.
Спробуйте ще розказати, що заступників не атестують на категорії, може відкриють Типове положення і почитають. Хоча не впевнений, що допоможе.

3 Симпатії