Корекційні години

Шановні колеги! Я працюю в школі вчителем-логопедом на повній ставці (20 годин) вже 12 років. В цьому році на базі школи відкрито 4 інклюзивних класи, де навчаються діти з особливими освітніми потребами. Мені надали додатково ще12 корекційних годин на тиждень для роботи з цими учнями. Пропонують заключити цивільно-правовий договір. Питання таке: якщо я є працівником данної установи, то чому зі мною мають заключати ці договори? Чи буде правомірним мені надати додактоко ще пів ставки для роботи з цими учнями? Я не додатково залучений фахівець з іншої установи, а працівник, який вже надає корекційні послуги.
На які положення чи закони я маю спиратися, щоб отримати вичерпну відповідь на це питання.
Дякую за будь-яку відповідь.

Немає ніяких підстав для цивільно-правової угоди, оскільки ви працюєте з учнями, які навчаються в цьому нз, якби це були учні іншого нз, то тоді б мова йшла б про цпд.

Спасибо за Ваш ответ. Я также объясняю своему руководству, что имеют они право дать эти часы дополнительной частью ставки, по совместительству. Но меня не слышат…Может не хотят вникать в законы, а может идет экономия бюджетных средств. Ведь если будет договор ЦПД, то мне эти деньги не будут входить в начисление отпускных. Если же дадут пол ставки, тогда оплата будет по трудовому договору и вся зарплата будет суммироваться.

Ви маєте право вести 12 годин в навчальному закладі, де працюєте на повну ставку, наказ 102 93.