Атестації педагогічних працівників

Добрий день. Працюю в школі вчителем англійської мови з 2004 року. Маю освіту бакалавра за спец. англійська мова. Освіту магістра отримала у Харківській інженерно-педагогічній академії, але за спеціальністю “управління навчальними закладами”. Маю кваліфікаційну категорію “спеціаліст”. Атестацію проходжу своєчасно, але категорія залишається та ж сама – “спеціаліст”. Аргументують це тим, що магістратура не з англійської мови. Чи правомірно це? Чи можу я атестуватися на категорію “спеціаліст ІІ категорії”?

Ви давно вже могли мати і вищу категорію на підставі п. 3.26. Особи з повною вищою педагогічною освітою або іншою
повною вищою освітою, прийняті на посади педагогічних працівників
за спеціальностями, фахівці з яких не готувалися вищими
навчальними закладами або підготовлені у недостатній кількості, за
умови проходження ними підвищення кваліфікації, атестуються як
такі, що мають відповідну освіту.

Доброго вечора, підскажіть будь ласка, якщо я атестують як вчитель предметник на 2 категорію, і пройду до цього курси з ГПД, мені піднімуть зарплату з ГПД по 2 категорії чи потрібно атестуватиму окремо?

Потрібно атестуватися окремо з обох посад: дві характеристики, два атестаційні листи. Лише у випадку, коли вас атестують з обох посад, ви отримуватимете зарплату по ІІ категорії теж з обох посад.

Дуже дякую за відповідь.

Доброго дня! При переведенні з посади вихователя (спеціаліст 1 категорії) на посаду практичного психолога того ж закладу через який термін і на яку категорію я маю право атестуватися?