Атестації педагогічних працівників

Працюю вчителем початкових класів перший рік.Загальний педагогічний стаж-5 років.У цьому році отримала диплом Магістра за спеціальністю"Початкова освіта" .Ще не атестувалася(Спеціаліст).
Курси підвищення кваліфікації проходила і в цьому,і в попередньому роках.
Підкажіть,будь ласка,коли я зможу атестуватися на ІІ категорію?

В цьому році вже певно не вийде. Можна на наступний відразу на І категорію за п.4.8 Типового положення про атестацію.

1 Симпатія

Можна навіть на вищу за п.4.8 Типового положення про атестацію.

Якщо ви атестувалися в 2020 році, то найближча можлива позачергова атестація в 2022 році

Можете, тільки заява на позачергову атестацію мала бути до 10 жовтня.

Я так розумію, що отримуєте диплом магістра? У вас вже є диплом про якийсь освітній рівень?

Тоді за п.4.8 Типового положення про атестацію за умови стажу 5 років можна атестуватися відразу на першу, а якщо є стаж 8 років, можна зразу на вишу.

Є п.4.8. Його адміністрація взагалі не бачить?
Тоді нащо така адміністрація?
Цей пункт чинний. Ви в заяві на атестацію маєте вказати саме цей пункт. Ви маєте право і вони не можуть порушити це право.

Нехай говорять. Шкода, що адміністрація та ще й відділ освіти не мають клепки…
Подайте запит до МОН через сайт , доступ до правди’’. Відповідь отримаєте за сім днів і дасте їм почитати. В запиті опишіть факти отримання освіти, стаж і можливість атестації за п.4.8.

Вітаю. Я працюю вчителем початкових класів вже 7 років. У лютому 2021 отримала диплом магістра, тарифний розряд так і залишився як і був при бакалаврі 11, підкажіть, будь ласка, магістр має якусь категорію?
І кваліфікаційну категорію я маю право підвищити зараз, чи треба чекати три роки?

  1. Тарифний розряд - 11, тобто тут все правильно.
  2. З отриманням ступеня магістра ви здобули право на атестацію з присвоєнням кваліфікаційних категорій.
  3. Ви могли і мали право написати до 10 жовтня поточного року заяву на позачергову атестацію (ви не написали, коли останній раз атестувалися) за п 4.8 Типового положення про атестацію з присвоєнням відразу І категорії, маючи 7 років стажу.