Атестація пед.працівників 2021

Чи атестують вчителя початкових класів на встановлення “спеціаліст І категорії”, y якого немає курсів підвищення кваліфікації у 2021 році на момент атестації . У 2020 році пройдено 30годинні курси підв.кваліф. Дякую за відповідь заздалегідь.

Такому вчителю можна атестуватися на присвоєння І кваліфікаційної категорії, якщо він ще не пройшов курси в 2021 році. Рік триває і це не обов’язково має бути до атестації.

2 Вподобання

Дякую!Вчитель буде радий!!!

Чи можна атестуватися на вищу категорію і присвоєння звання “старший учитель” одночасно?[quote=“Galaxy, post:3, topic:8204, full:true”]
Дякую!Вчитель буде радий!!!
[/quote]

Так, Типове положення в п.5.3. містить вимогу щодо категорії вчителя, якому можливо присвоїти звання , старший учитель’’, - це І або вища кваліфікаційна категорія. Тому, вчителю, який має І категорію можна одночасно присвоїти і вищу категорію, і звання , старший учитель’’. Окремої атестації на присвоєння звання Типове положення не вимагає, як і не забороняє.

Доброго дня, підкажіть будь ласка, якщо вчитель має 380 годин підвищення кваліфікації за 2018,2020 та 2021 роки але немає за 2019 рік чи може він атестуватись?

Звичайно може…

Дякую, але як бути якщо Юристи звертають увагу на щорічне проходження підвищення кваліфікації?

Починаючи з 2020 року, коли почав діяти Порядок підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників, як інструмент для щорічного підвищення кваліфікації

Підкажіть будь ласка на які документи посилатись, якщо юристи посилаються на лист Щодо підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти від 4 березня 2020 року в якому прописано щорічне підвищення кваліфікації починаючи з 2018 року?

Лист не носить обов’язкового характеру виконання, він не є нормативним документом чи актом. Написати можна все, що завгодно, але керуватися треба здоровим глуздом. До кінця 2019 року в закладів освіти не було інструменту, який регулює підвищення кваліфікації, ніхто не міг нічого визнавати і т.інш. Залишався на той час єдиний визнаний інструмент підвищення кваліфікації - курси при ОІППО, на які працівників не могли відправити більше, ніж один раз на 5 років. Тому їхні міркування нехай тримають при собі.
Все змінилося лише починаючи з 2020 року.

Дякую! Будемо тепер дискутувати з ними.

Працюю практичним психологом з 2014 року в психіатричній лікарні. Як і де можу атестуватись?

У мене диплом вчителя математики. Прийнята на роботу як вчитель інформатики. Маю уроки з математики, але більше з інформатики. Які курси підвищення кваліфікації я маю проходити? Чи добре буде, якщо я буду мати 4 роки курсів математики, а один рік інформатики? Основні курси повинні бути згідно диплому?

Атестуйтеся як вчитель математики. Курси з обох предметів можна чергувати. Такого поняття як основні курси не існує. За 5 років вам разом з обох предметів треба набрати не менше 150 год.

Дуже гарно дякую. Бо керівництво школи має зовсім другу думку. Вони вважають, що якщо в мене більше інформатики, то і відповідно курсових годин з інформатики має бути більше.

Абсолютно ні. Це не передбачено нічим

Дякую за пояснення. Завтра обов’язково це обговорюватиму з керівництвом.

Курси підвищення кваліфікації потрібно проходити в інституті вдосконалення, що знаходиться в нашому обласному центрі, чи можна пройти курси на сайті Всеосвіта? Дякую.